Moje konto
Miniaturka KUBWIT Producent armatury naprawczej i przyłączeniowej

KUBWIT Producent armatury naprawczej i przyłączeniowej

Dodano: 13.10.2023

P.P.H.U. KUBWIT to polska firma założona w w 2014 roku z siedzibą w Zielonej Górze. 

   Firma zajmuje się produkcją wybranych elementów armatury naprawczej do rurociągów oraz rozpieraków do wykopów. Dominującą pozycją w asortymencie firmy są Opaski naprawcze do rur, Opaski połączeniowe do rur | KUBWIT (opaski-naprawcze-do-rur.eu). Opaski ze stali nierdzewnej do naprawy i łączenia rur to niezbędnik w każdym zakładzie zajmującym się eksploatacją rurociągów przesyłowych. 

   Innym produktem w ofercie firmy znacznie skracającym czas usunięcia awarii wodociągowej jest Doszczelniacz kielicha rur PCV Zakres D90-D400, Doszczelniacz złącza dwukielichowego PCV | KUBWIT (opaski-naprawcze-do-rur.eu). Zastosowanie doszczelniacza firmy KUBWIT nie wymaga wycinania uszkodzonego kielicha i tym samym ogranicza konieczność późniejszego płukania rurociągu. 

   Firma jest również wiodącym producentem śrubowych rozpieraków niezbędnych do budowy sieci wodnych, gazowych i kanalizacyjnych metodą wykopową a wiec do zabezpieczania ścian wykopów wraz z płytami szalunkowymi przed osunięciem się ziemi Rozpory do wykopów, Rozpory, Rozpory szalunkowe, Rozpieraki śrubowe | KUBWIT (opaski-naprawcze-do-rur.eu)

Asortyment firmy KUBWIT jest bardzo szeroki i każdy instalator znajdzie dla siebie potrzebny produkt.

Skomentuj - KUBWIT Producent armatury naprawczej i przyłączeniowej

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst hwgzicveti:

  • Polecam, fachowa obsługa zamówienia, super kontakt ze sprzedawcą.

Inne artykuły

Ostatnie komentarze