Zabawy


wpisy 1-30 z 268

  • Podgląd ciufcia.pl
    ciufcia.pl - zabawy

    Ciufcia to szereg zabaw interaktywnych, których głównym zadaniem jest poprawa komunikacji między rodzicem i małym dzieckiem (2-6 lat). Każda z nich ma stanowić inspirację do rozmowy i wspólnej aktywności poza komputerem. Dodatkowo zabawy mają za zadanie wszechstronny rozwój dziecka – od umiejętności rozpoznawania liczb po zdolności...

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 4 Ocena użytkowników: 3.9 Komentarzy: 27
  • Podgląd zabawna-kraina.pl
    Zabawna-Kraina.pl - Gry i zabawy dla dzieci

    Gry i zabawy dla dzieci, młodzieży – w domu, na zewnątrz, logiczne, kolorowanki, na różne okazje, czytelnia z bajkami i wierszykami, galeria prac wykonanych przez użytkowników.

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 3.4 Komentarzy: 1
  • Podgląd minimini.pl
    MiniMini - z malucha zrobi zucha

    MiniMini to pierwszy polski kanał przeznaczony dla dzieci w wieku do 7 roku życia. Powstał specjalnie z myślą o najmłodszych widzach i o ich potrzebach. Oryginalna, kolorowa i bajkowa oprawa graficzna pobudza dziecięcą wyobraźnię.

    Kategorie: Dla dzieci | Telewizja


    Ocena: 5 Ocena użytkowników: 3.7 Komentarzy: 7
  • Podgląd sieciaki.pl
    Sieciaki

    Sieciaki.pl to serwis Fundacji Dzieci Niczyje wdrożony w ramach drugiego etapu kampanii społecznej Dziecko w Sieci. Fundacja ma na celu działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa najmłodszych użytkowników Sieci.

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 5 Ocena użytkowników: 3.1 Komentarzy: 2
  • Podgląd domowyprzedszkolak.pl
    Domowy Przedszkolak

    Serwis dla dzieci z zegarem mierzącym czas zabawy. Bajkowy zegar Bimbam, który pojawia się na ekranie, gdy zabawa przy komputerze trwa zbyt długo - jest cechą charakterystyczną tego serwisu. Są tu gry dźwiękowo-słowne i zabawy edukacyjne dla dzieci od 2-6 lat, kolorowanki, układanki, poznawanie liter, liczb, pór roku, szkółka języka...

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 4.4 Komentarzy: 1
  • Podgląd wyspaleona.pl
    Wyspa Leona

    Wyspa Leona to wspaniały świat, gdzie można znaleźć edukacyjne zabawy i gry dla dzieci zarówno dla najmłodszych, jak również gry dla starszych dziewczynek i chłopców. Dobrze znanesoki Hortex i Lew Leon zapraszają do zabaw: kolorowanki, malowanki, ubieranki, puzzle i gry online.

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 3.9 Komentarzy: 21
  • Podgląd kulturalnyplaczabaw.pl
    Kulturalny Plac Zabaw

    Bezpieczne miejsce w sieci, w którym każdy mały internauta znajdzie ciekawe propozycje twórczego spędzania czasu. Zabawy on-line i inspiracje.

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd zabawy.org
    Zabawy.org

    Serwis internetowy poświęcony w całości tematyce gier oraz zabaw terenowych dla dzieci oraz młodzieży, które są dobrą odskocznią w dobie gier komputerowych i internetu. W serwisie między innymi opisy zabaw integracyjnych, ruchowych, okolicznościowych. Miejsce idealne dla opiekunów kolonii, czy obozów, w którym odnaleźć można...

    Kategoria: Gry


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd inspirander.pl
    Inspirander - inspiracje dla rodziców

    Inspiracje dla rodziców dzieci powyżej 3 lat. Zabawy z dzieckiem. Dziecko, a rodzice. Wychowanie, pomysły na zabawy, przyjęcia urodzinowe, wakacje, przepisy, gry, rozrywka.

    Kategoria: Ciąża i rodzicielstwo


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd akademia-zabawy.com.pl
    Akademia Zabawy

    Firma zajmuje się organizacją imprez dla firm oraz osób prywatnych

    Kategorie: Imprezy integracyjne | Aktywny wypoczynek


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd kapelabaciarka.pl
    Kapela Góralska Baciarka

    Strona kapeli góralskiej Baciarka. Repertuar Baciarki to żywiołowa muzyka prezentująca folklor polski, czeski, słowacki, węgierski, rumuński itp. Do tej pory zespół występował zarówno na terenie całego kraju jak i poza jego granicami promując różnego rodzaju produkty i bawiąc duże grupy ludzi muzyką, tańcem, zabawami i...

    Kategoria: Muzyka


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 1.0 Komentarzy: 1
  • Podgląd ona.24polska.pl
    Ona i nie tylko - serwis kobiecy

    Strona dla kobiet, o kobietach, ich problemach i radościach. Porady o zdrowiu i urodzie, ciąży, sporcie czy dietach. Pomocne artykuły o dziecku i tym, jak go dobrze wychować, przysmaki dla malucha, a także gry i zabawy dla najmłodszych i wiele innych ciekawostek na różne tematy.

    Kategoria: Społeczeństwo


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd BabyOnline.pl
    BabyOnline - serwis dla rodziców

    W BabyOnline eksperci piszą o radościach i troskach rodziców: tj. ciąża, poród, pielęgnacja noworodka, karmienie piersią i karmienie butelką, opieka nad niemowlakiem, wychowanie malucha, zdrowie dziecka, alergia i in. Ponadto kalkulatory, bazy danych, relaks.

    Kategoria: Ciąża i rodzicielstwo


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd info.e-dziecko.eu
    Dzieci - Portal Nowoczesnych Rodziców

    Informacje na temat wychowania żywienia i edukacji dzieci. Gry, zabawy i programy edukacyjne dla dzieci, testy i quizy, puzzle, robótki ręczne, kolorowanki, ebooki. Atrakcje turystyczne dla dzieci. Galeria. E-kartki. Ogłoszenia, forum dyskusyjne dla rodziców. Katalog stron dla dzieci.

    Kategoria: Ciąża i rodzicielstwo


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd edupoint.pl
    Edupoint.pl - zajęcia edukacyjne i terapeutyczne dla dzieci

    Studio Twórczego Rozwoju. Zajęcia edukacyjne dla dzieci w różnym wieku: zajęcia muzyczne, ruchowe, plastyczne, teatralne oraz nauka tańca. Terapia SI (integracja sensoryczna). Psycholog, pedagog i logopeda udzielają profesjonalnych porad.

    Kategoria: Nauka i Edukacja


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd polalech.pl
    Stroje polskie

    Serwis edukacyjny dla dzieci, rodziców i nauczycieli. Prezentacje polskich strojów narodowych i regionalnych, gry i zabawy online, materiały dydaktyczne do wydrukowania. Stroje prezentują lalki Pola i Lech.

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd lulek.tv
    Lulek.tv

    Lulek.tv - gry dla dzieci małych i dużych w królestwie Lulka oraz Rózi. Jest tu nauka godzin na zegarze, poznawanie liter oraz liczb, język angielski, zabawy muzyczne, gotowanie, ubieranki, kolorowanki, liczenie, piosenki. Czas gry online pilnuje zegar Bimbam. Zabawy w baśniowej krainie rozbudzają ciekawość świata, wyobraźnię, a także...

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd entliczekpentliczek.pl
    Akademia Zabawy - organizacja czasu wolnego dla dzieci

    Wrocławska Akademia Zabawy entliczek-pentliczek organizuje zajęcia edukacyjne i imprezy dla dzieci w wieku 0-10 lat, zapewniając opiekę pedagogiczną.

    Kategoria: Usługi


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd buliba.pl
    Buliba.pl

    Buliba to strona, której zadaniem jest wspieranie wszechstronnego rozwoju dzieci w wieku 2-8 lat. Bawiąc się, dziecko rozwija i doskonali umiejętności odpowiednie dla jego wieku: począwszy od ćwiczenia spostrzegawczości i koncentracji, poprzez sortowanie przedmiotów i dopasowywanie kształtów, aż po naukę liter, dodawania i...

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 3.7
  • Podgląd maliturysci.pl
    Mali Turyści

    Serwis pomaga znaleźć atrakcje dla całej rodziny. Zawiera bazę aquaparków, sal zabaw dla dzieci, rodzinnych parków rozrywki. Dla miłośników wędrówek trasy wypoczynku na terenie parków narodowych i krajobrazowych. Bogata galeria i recenzje gości.

    Kategoria: Rozrywka


    Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd gryizabawy.eu
    Gry i zabawy grupowe

    Strona prezentuje różne gry i zabawy integracyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Gry i zabawy grupowe, ruchowe, urodzinowe, zabawy weselne, na budowanie zaufania, budowanie zespołu.

    Kategoria: Rozrywka


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd bobibobi.13tka.com
    BobiBobi

    Serwis BobiBobi to gry i zabawy dla dzieci. Najmłodsi znajdą tu świetną rozrywkę skierowaną właśnie do nich. Ponadto serwis oferuje zabawy edukacyjne, bajki, ubieranki i malowanki oraz teledyski i karaoke dla dzieci, gry tematyczne: wielkanocne, na Boże Narodzenie, ubieranki dla dziewczynek, gry pieczenie, gotowanie, obsługa i opieka i...

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.6 Komentarzy: 3
  • Podgląd mamalili.pl
    Kreatywne zabawy z dzieckiem

    Jak ważna jest zabawa dla dzieci, wiedzą wszystkie mamy. Nie tylko pobudza wyobraźnie dziecka, ale też pomaga rozwijać i kształtować osobowość małego człowieczka. Ponadto wspólny czas spędzony na zabawach z mamą i tatą dodatkowo umacnia więź między rodzicami. Nie potrzeba kupować wielu zabawek, aby się świetnie bawić. Autorka...

    Kategoria: Kobiety


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd aleheca.com.pl
    Centrum Twórczej Zabawy Ale Heca

    Firma zajmuje się organizująca imprez dla dzieci dla klientów indywidualnych, szkół, przedszkoli, firm. Organizuje, m.in. urodziny, bale karnawałowe, andrzejki, mikołajki, pikniki, festyny, Dni Dziecka, festiwale piosenki.

    Kategoria: Organizacja imprez


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd przedszkolegniezno.pl
    Mistrzowie Zabawy

    Niepubliczne przedszkole integracyjne. Spokojna dzielnica, niewielkie grupy dzieci. Atrakcyjne zajęcia edukacyjne z zakresu nauk artystycznych, jak i nauki języka angielskiego i przedmiotów ścisłych.

    Kategoria: Przedszkola


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd urodzinki-bielsko.pl
    Magro - imprezy i zabawy tematyczne dla dzieci

    Organizacja imprez tematycznych dla dzieci typu urodzinki, imieninki oraz w okresie świątecznym wizyt Świętego Mikołaja. Oferta skierowana do klientów indywidualnych i firm.

    Kategoria: Organizacja imprez


    Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd naszkoliberek.pl
    Nasz Koliberek

    W sklepie internetowym można kupić artykuły higieniczne, wózki uniwersalne, akcesoria do chrztu, nocniki grające, śpiochy i wiele innych akcesoriów, bez których każda mama nie może się obejść. Większość akcesoriów jest na stanie i wysyłana jest w ciągu 24h od czasu zaksięgowania. Istnieje możliwość zakupów w 5...

    Kategoria: Artykuły dla dzieci


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
  • Podgląd promocjakultury.pl
    Biuro Promocji Kultury - agencja artystyczna

    Istniejące od 1998 lat Biuro Promocji Kultury z siedzibą w Gdańsku zajmuje się organizowaniem różnorodnych występów artystycznych, koncertów oraz wystaw. Promocja kultury na terenie całej Polski.

    Kategoria: Organizacja imprez


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd zlotarybka.edu.pl
    Złota Rybka

    Oferta wychowawczo-dydaktyczna i opiekuńcza Klubu Maluszka "Złota Rybka" działającego w Solcu Kujawskim.

    Kategoria: Opieka nad dziećmi


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
  • Podgląd kolorowankidodruku.pl
    Kolorowanki do wydruku

    Różnego rodzaju kolorowanki do wydrukowania za darmo. Kolorowanki zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

    Kategoria: Dla dzieci


    Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 3

Reklama

  • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor