Wystąpienia


wpisy 1-27 z 27

 • Podgląd eibpolska.pl
  Europejski Instytut Biznesu - grupa-doradczo szkoleniowa

  Szkolenia, nowoczesne techniki, komunikacja, zarządzanie, NLP, wystąpienia publiczne, treningi VIP, zajęcia prowadzą trenerzy praktycy. Bezpłatne doradztwo przed i po szkoleniu.

  Kategoria: Szkolenia NLP


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd easyvoice.pl
  Easyvoice.pl - odkryj swój głos

  "Poznaj możliwości swojego głosu. Sprawdź jak możesz ułatwić sobie życie i zadbaj o swój rozwój osobisty. Sztuka mówienia. Emisja głosu."

  Kategoria: Zdrowie


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://zdrowegeny.pl
  Zdrowegeny.pl

  Platforma pozwalająca na zakup badań genetycznych określających ryzyko zachorowania na wiele częstych nowotworów m.in: rak piersi, prostaty, jajnika czy możliwość wystąpienia zawału serca. Strona zawiera również poradnik zdrowotny, z którego można się dowiedzieć o objawach czy leczeniu poszczególnych nowotworów, przeczytać o...

  Kategorie: Sklepy Internetowe | Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd toastmasters.pomorskie.pl
  ToastMaters Trójmiasto - Klub mówców

  Strona klubu mówców. Strona opisuje projekt oraz możliwości rozwoju dzięki uczestnictwu w spotkaniach, których celem jest rozwój umiejętności przemawiania publicznego oraz bycia liderem.

  Kategoria: Nauka i Edukacja


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd prezentacjaplus.pl
  PrezentacjaPlus

  Porady dla osób zajmujących się wystąpieniami i prezentacjami publicznymi. Darmowy kurs mailowy "Jak nawiązać kontakt z widownią".

  Kategoria: Strony domowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ariwo.com.pl
  Ariwo

  Akademia Rozwoju i Wizerunku Osobistego Ariwo jest firmą szkoleniową i doradczą. Rozwija kompetencje społeczne ludzi oraz zespołów, ważne przy realizacji celów życiowych i biznesowych. Inspiruje osoby prywatne oraz organizacje do wykorzystania posiadanego potencjału.

  Kategoria: Kursy i szkolenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd vitale.pl
  Dr Joe Vitale w Polsce

  Prezentacja oferty warsztatów dr Joe Vitale'a, eksperta w dziedzinie marketingu hipnotycznego.

  Kategoria: Informacje


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd winnikconsulting.pl
  Krzysztof Winnik - consulting & courses

  Firma konsultingowa Krzysztofa Winnika oferuje doradztwo w zakresie marketingu ze specjalizacją w marketingu internetowym. Szkolenia, wystąpienia i konsulting.

  Kategoria: Marketing i Reklama


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd creativecenter.pl
  Creative Center - szkolenia doradztwo rekrutacja

  Creative Center oferuje usługi związane ze szkoleniami, doradztwem personalnym oraz prowadzeniem procesów rekrutacyjnych.

  Kategorie: Kursy i szkolenia | Doradztwo personalne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd eternal.com.pl
  eternaL - szkolenia dla firm NLP coaching

  Firma oferująca szkolenia, terapie i coaching.

  Kategoria: Szkolenia NLP


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd psychologia-perswazji.pl
  Psychologia perswazji - wykłady i szkolenia

  Kursy, wykłady i szkolenia z zakresu technik wywierania wpływu prezentuje trener Mariusz Składanowski.

  Kategoria: Szkolenia NLP


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd dobra-prezentacja.pl
  O dobrej prezentacji

  Inne spojrzenie na prowadzenie wystąpień publicznych i tworzenie prezentacji multimedialnych.

  Kategoria: Porady


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd centrumszkoleniowe.eu
  Centrum Szkoleniowe - szkolenia dla bezrobotnych

  Specjalizacją firmy są szkolenia dla bezrobotnych w zakresie decoupage. W ofercie także: szkolenia medialne, szkolenia zawodowe, wystąpienia publiczne, trudny klient oraz wyjazdy integracyjne.

  Kategoria: Kursy i szkolenia


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mplusg.com.pl
  M G

  Agencja PR oferuje doradztwo w zakresie: komunikowanie finansowe i korporacyjne, relacje inwestorskie oraz programy odpowiedzialności społecznej (CSR), Public Relations korporacyjny i finansowy, kreowanie wizerunku.

  Kategoria: Marketing i Reklama


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd helpline.org.pl
  Helpline

  Projekt, którego celem jest pomoc młodym internautom w sytuacjach zagrożenia w Internecie. Porady na temat zapobiegania niebezpiecznym sytuacjom, a także informacje o sposobach postępowania w przypadku wystąpienia zagrożenia.

  Kategoria: Społeczeństwo


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd dentistpoznan.pl
  Dentist

  Gabinet stomatologiczny w Poznaniu zaprasza do korzystania z pełnego zakresu usług dentystycznych. Nowoczesne technologie w odbudowie i rekonstrukcji zębów, stomatologii estetycznej (wybielanie zębów metodą nakładkową) a także protetyce i stomatologii zachowawczej. Odbudowa zębów na włóknach szklanych, wizyty adaptacyjne dzieci.

  Kategoria: Stomatolodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ultra-ubezpieczenia.pl
  Ubezpieczenia Ultra

  Ultra poza sprzedażą ubezpieczeń wielu towarzystw ubezpieczeniowych, stara się udzielać jak najszerszych informacji: od czego chroni ubezpieczenie, jaki jest jego zakres, jak skalkulowana jest składka, jak postępować w razie wystąpienia szkody.

  Kategoria: Finanse


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd magdisol.com.pl
  Manavita - sól

  P.P.H. Manavita jest bydgoskim producentem soli o obniżonej zawartości sodu Magdisol. W propozycji przeróżne linie soli Magdisol: w solniczce, ziołową, czosnkową, prowansalską i paprykową. Magdisol zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby nadciśnieniowej oraz uzupełnia niedobory potasu czy jodu. Polecana jest przez lekarzy kardiologów,...

  Kategoria: Przemysł spożywczy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd energopro.pl
  Energopro

  Projektowanie i wykonawstwo sieci i instalacji elektrycznych. Dokumentacje, uzgodnienia, kosztorysy. Energopro opracowuje dokumentację techniczną począwszy od wystąpienia o warunki przyłączenia do sieci, poprzez decyzje lokalizacyjne, uzgodnienia branżowe, uzyskania pozwolenia na budowę i projektów wykonawczych włącznie.

  Kategoria: Elektryka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://zagojeni.pl
  Zagojeni.pl

  Zagojeni.pl to strona internetowa poświęcona w całości tematowi gojenia ran – ze skaleczenia, oparzenia czy stłuczenia. Praktyczne porady pomogą w przypadku wystąpienia urazów, aby zapobiec pojawieniu się zakażenia oraz innych komplikacji. Partnerem strony internetowej Zagojeni.pl jest Octenisept.

  Kategoria: Porady


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd instalacjeelektrycznezambrow.pl
  Elektroinstalacje - instalacje elektryczne

  Zakład Instalatorstwa Elektrycznego Stanisława Boguszewskiego z Zambrowa realizuje takie usługi jak: zakładanie, modernizacja, kontrola instalacji elektrycznych, montaż instalacji alarmowych oraz oświetleniowych, zakładanie instalacji telewizyjnych oraz telefonicznych. Wykonywane przez firmę pomiary elektryczne zmniejszają ryzyko...

  Kategoria: Elektryka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wrzody.net.pl
  Wrzody.net.pl

  Informacje o wrzodach żołądka i dwunastnicy. Serwis skierowany do wszystkich zmagających się z tą najpopularniejszą chorobą przewodu pokarmowego jak i tych, którzy nie chcą dopuścić do jej wystąpienia. Zakres tematyczny dotyczący przyczyn, czynników ryzyka oraz profilaktyki pozwoli przyswoić wiedzę dotyczącą prowadzenia trybu...

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd pozawale.com
  Po zawale

  Serwis internetowy pozawale.com zawiera wiele informacji na temat zawału serca: objawy, sposoby leczenia, sposoby zachowania w przypadku wystąpienia zawału, sanatoria znajdujące się na terenie Polski oraz praktyczne porady dla osób, które przeszły zawał serca. Dodatkowo na stronie można wyliczyć prawidłową wagę ciała oraz...

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sancotest.pl
  sancotest.pl

  Sanco to nieinwazyjny prenatalny test ciążowy, określający ryzyko wystąpienia trisomii chromosomów płodu a także kilkunastu innych wad wrodzonych. Test bazuje na amerykańskiej technologii, wykrywalność badania przewyższa 99 procent.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd proskinlf.pl
  Proskin LF - suplement diety

  Suplement diety Proskin LF w kapsułkach to naturalny nutrikosmetyk działający na skórę od wewnątrz. Proskin LF łagodzi dolegliwości skóry i podrażnienia mogące wystąpić w przypadku chorób skóry. Preparat ma działanie wspomagające w przypadku leczenia chorób skóry takich jak atopowe zapalenie skóry (AZS), łuszczyca czy trądzik....

  Kategoria: Farmacja, leki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd niedlacukrow.pl
  Nie dla cukrów

  Kampania społeczna "Nie dla cukrów" i towarzyszący jej serwis niedlacukrow.pl ma za zadanie zwrócenie uwagi na problem występowania cukrzycy oraz metod jej wczesnego diagnozowania. Artykuły pisane przez ekspertów zawierają porady dotyczące umiejętności rozpoznawania objawów cukrzycy oraz zagrożenia wynikające z tej choroby. Serwis...

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd mentax.pl
  Mentax.pl - likwidacja szkód

  Specjalizacją firmy jest likwidacja szkód. Mentax prowadzi pełne postępowanie likwidacyjne, którego przedmiotem jest ścisłe ustalenie przedmiotu wypadku, a także wszelkich związanych z nim przyczyn oraz warunków wystąpienia. Kolejno określany jest przebieg i dokonywana jest wycena odszkodowania. Aby rozpocząć proces likwidacji...

  Kategoria: Doradztwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Dr Joe Vitale w Polsce 07.10.2009 10:17 24 pazdziernika w Warszawie masz okazje usiasc kilka metrow od Joego Vitale, autora takich ksiazek jak "Klucz do sekretu", "Prawo Przyciagania",...

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor