Wynajem samolotów


wpisy 1-7 z 7

 • Podgląd callandfly.pl
  Call & Fly

  Wynajem samolotów oraz helikopterów. Doświadczona załoga oraz nowoczesne maszyny to filar działalności firmy. Oferowany transport lotniczy to bezpieczne usługi takie jak air taxi czy przeloty międzykontynentalne. Przeloty krajowe i międzynarodowe.

  Kategoria: Transport


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd airtaxi.pl
  Airtaxi - leasing samolotów

  Firma zajmująca się leasingiem, wynajmem, czarterem i sprzedażą samolotów głównie dla potrzeb firm i instytucji.

  Kategoria: Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd flyjet.pl
  Flyjet - wynajem prywatnych samolotów

  Prywatne linie lotnicze Flyjet oferują kompleksową i profesjonalną obsługę dla klientów prywatnych i biznesowych w zakresie czarteru samolotów. Flyjet to bezpieczne, szybkie i wygodne podróże na krótkie i długie dystanse. Przewoźnik dysponuje zróżnicowaną flotą, wykwalifikowaną załogą i niezbędnymi certyfikatami.

  Kategoria: Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd polpillot.pl
  Polpillot - szkoła latania

  Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego prowadzi szkolenia teoretyczne i praktyczne do licencji pilota samolotowego turystycznego i zawodowego oraz szkolenia teoretyczne i praktyczne do licencji pilota śmigłowcowego turystycznego i zawodowego. W ofercie również wynajem i serwis techniczny samolotów i śmigłowców.

  Kategorie: Kursy i szkolenia | Aktywny wypoczynek


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd bartolini-air.com
  Bartolini Air

  Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bartolini Air - prywatna szkoła pilotażu w Łodzi. Dzięki Certyfikacji wydanej zgodnie z przepisami europejskimi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, oferowane szkolenia lotnicze są uznawane w całej Unii Europejskiej. Bartolini Air posiada nowoczesną flotę samolotów oraz wysokiej klasy...

  Kategoria: Kursy sportowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd goldcharters.pl
  Gold Charters

  Czartery samolotów i odrzutowców. Czarter samolotów dla podróży biznesowych i nie tylko. Firma specjalizuje się również w organizacji imprez integracyjnych.

  Kategoria: Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd flypolska.pl
  Fly Polska Sp. z o.o.

  Ośrodek Szkolenia Lotniczego Fly Polska oferuje teoretyczne i praktyczne szkolenia samolotowe do wszystkich rodzajów licencji pilota. Firma prowadzi działalność szkoleniową na lotnisku w Mielcu oraz Rzeszowie. Wszystkie szkolenia lotnicze prowadzone są zgodnie z międzynarodowymi wymaganiami JAR-FCL, co sprawia, że są one uznawane na...

  Kategoria: Kursy sportowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor