Własność intelektualna


wpisy 1-4 z 4

 • Podgląd https://informaticalegis.com
  Informatica Legis

  Kancelaria Informatica Legis zajmuje się świadczeniem usług prawnych, dotyczących prawa elektronicznego. Obsługuje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Najważniejsze zagadnienia, którymi zajmuje się kancelaria to: prawo mediów, prawo telekomunikacyjne, przedsiębiorca w internecie, konsument w internecie, przestępstwa...

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.ddrp.pl
  Danecki, Dec Radcowie Prawni

  Kancelaria świadczy pełny zakres pomocy prawnej. Jej specjalizacje to prawo gospodarcze, cywilne, handlowe, podatkowe, administracyjne oraz prawo pracy. Na blogu można się zapoznać z tematami: co to jest rękojmia i gwarancja, prawo przedsiębiorców, własność intelektualna, rękojmia a gwarancja, zwrot podatku, przedawnienie należności.

  Kategoria: Doradztwo prawne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd tylkolegalnie.pl
  Tylko legalnie

  Serwis promuje legalne korzystanie z oprogramowania oraz przedstawia aktualności związane z przestrzeganiem praw autorskich.

  Kategoria: Internet i Komputery


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd rzecznicypatentowi.eu
  Rzecznik Patentowy

  Rzecznik patentowy Katarzyna Żeromska oferuje porady z zakresu własności przemysłowej i jej ochrony. Specjalizuj się w wszechstronnej obsłudze zagadnień ochrony wynalazków z prowadzeniem postępowania przed Urzędem Patentowym RP włącznie. Zajmuj się dodatkowo wzorami użytkowymi, wzorami przemysłowymi oraz znakami towarowymi.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD
 • Pomoc drogowa Niemcy - Całodobowa pomoc drogowa w Niemczech, Laweta Niemcy Polska, holowanie z Niemiec.

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor