Usługi serwisowe


wpisy 91-120 z 157

 • Podgląd aspat.pl
  Aspat

  Spółka Aspat z siedzibą w Tychach jest autoryzowanym przedstawicielem BIANCO-BTM, grupy zajmującej się produkcją przecinarek taśmowych do metalu. Aspat oferuje szeroki asortyment przecinarek, zarówno sterowanych ręcznie, jak i automatycznie i półautomatycznie. Mają one szerokie zastosowania m.in. w budownictwie i metalurgii. Oprócz...

  Kategoria: Przemysł


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd jonizatorywody.pl
  Global Water

  Firma Global Water funkcjonuje na rynku od 1991 roku. Oferta obejmuje sprzedaż, usługi gwarancyjne i serwisowe fachowych urządzeń do uzdatniania wody. Od 1998 roku współpracuje z firmą Aqua Filter, a od stycznia 2003 jest autoryzowanym przedstawicielem Aqua Filter na rynku polskim.

  Kategoria: Artykuły dla domu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd bestdell.pl
  Bestdell.pl

  Firma działa na rynku dystrybuowania urządzeń klasy biznes oraz dla rynku konsumenckiego w postaci komputerów, laptopów, serwerów, monitorów, drukarek już od 20 lat. Firma jest autoryzowanym partnerem marki Dell. Oferta obejmuje sprzęt z opcją rozszerzonej gwarancji oraz usługi serwisowe.

  Kategorie: Sprzęt komputerowy | Sklepy komputerowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd serwis-com.fc.pl
  Serwis-Com - pogotowie komputerowe

  Usługi serwisowe komputerów na terenie Poznania.

  Kategoria: Serwisy komputerowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd luxvac.pl
  Luxvac

  Firma Luxvac to wyspecjalizowana i dobrze prosperująca firma, która działa na terenie Częstochowy i okolic. Wykonuje instalacje centralnego odkurzania, zajmuje się sprzedażą odkurzaczy centralnych firmy Beam, wszystkich podzespołów oraz akcesoriów. Ponadto świadczy usługi serwisowe (także pogwarancyjne).

  Kategoria: Sprzęt AGD


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd rentalserwis.pl
  Rental

  Firma od wielu lat działa na polskim rynku realizując usługi serwisowe. Oferta obejmuje między innymi diagnostykę, lakiernictwo, blacharstwo, wulkanizację. Firma zapewnia wykonanie usług z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu, szybkie oraz profesjonalne usługi serwisowe.

  Kategoria: Firmy motoryzacyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd serwis-saeco.pl
  Serwis Saeco

  Usługi serwisowe ekspresów domowych, biurowych oraz gastronomicznych firm Saeco Professional i Saeco&Philips. Naprawy komercyjne, przeglądy techniczne oraz sprzedaż części do ekspresów automatycznych i kolbowych wiodących marek na rynku. Punkt serwisowy mieści się w Warszawie, usługi świadczone są na terenie całej Polski.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd dobryserwis.waw.pl
  Dobry Serwis - sprzątanie biur

  Przedsiębiorstwo Dobry Serwis działa na rynku od 2007 roku i proponuje profesjonalne usługi sprzątania firm, porządkowania biurowców, sprzątania osiedli mieszkaniowych, mycia garaży, prania wykładzin i wysokościowego mycia okien. Firma wykorzystuje bezpieczne oraz atestowane środki czystości renomowanych marek. Posiada wyszkoloną...

  Kategoria: Sprzątanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd medicpartner.pl
  Medicpartner

  Firma specjalizuje się w dystrybucji oprogramowania firmy Kamsoft dla przychodni medycznych i aptek. Oferowane oprogramowanie ma za zadanie wspierać codzienną pracę placówek medycznych, klinik i aptek, a także rozliczenia z NFZ. Poza dystrybucją oprogramowania do przychodni i aptek firma realizuje kompleksowe wdrożenia, dostosowane do...

  Kategoria: Obsługa informatyczna firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd andove.pl
  AN.DO.VE - bramy przemysłowe i garażowe

  Firma produkująca bramy segmentowe, przemysłowe i garażowe pod wymiar oraz bramy typowe, a także sprzedaje napędy do bram: garażowe, przesuwne i skrzydłowe. Wysokiej jakości produkty, pełna oferta akcesoriów oraz części zamiennych, usługi serwisowe i doradztwo techniczne.

  Kategoria: Ogrodzenia i Bramy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd wozkiwidlowe24.pl
  Lemarpol Wózki widłowe Sp. z o.o.

  Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o. funkcjonuje na rynku dystrybutorów wózków widłowych od 1994 roku. Oferuje całą gamę wózków widłowych, nowych oraz używanych. Na wszystkie sprzedawane urządzenia 36 miesięcy gwarancji. Ddatkowo usługi serwisowe i realizacja napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Priorytetem firmy jest troska o...

  Kategoria: Wózki widłowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd unitube.pl
  Unitube - rury do zastosowań ciśnieniowych

  Firma Unitube prowadzi swoją działalność od wielu lat, ciesząc się zaufaniem klientów z takich branż jak: budowa maszyn, konstrukcji stalowych, aparatury przemysłowej czy energetyki. Wśród wielorakiej oferty ponad 1000 pozycji rur stalowych i kształtowników, a wśród nich rury bez szwu, profile zamknięte formowane na zimno i gorąco...

  Kategoria: Przemysł metalowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd watzlaw-tour.eu
  Waltz-Tour

  Firma Watzlaw-Tour od 2014 roku zajmuje się krótkotrwałym wynajmowaniem samochodów osobowych oraz busów. Oferuje sprawne i niezawodne pojazdy cenionych marek, a także świadczy profesjonalne usługi wulkanizacyjne i serwisowe. Wykonuje diagnostykę komputerową, bieżące naprawy, wymianę oleju, filtrów oraz klocków i tarcz hamulcowych, a...

  Kategoria: Wynajem samochodów


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd rowerystanles.pl
  Stanles

  Sklep rowerowy Stanles funkcjonuje na rynku od 1999 roku, proponując wysokiej jakości sprzęt rowerowy oraz akcesoria rowerowe. Oferta obejmuje też usługi serwisowe.

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd megatruckservice.pl
  Truck Service

  Firma Truck Service z Tarczyna specjalizuje się w imporcie, eksporcie, sprzedaży i skupie samochodów ciężarowych, dostawczych, naczep i przyczep. Realizuje także indywidualne zlecenia klientów, Świadczy także usługi serwisowe. Reperuje, wymienia i poddaje regeneracji poszczególne części oraz układy w samochodach ciężarowych oraz...

  Kategoria: Firmy motoryzacyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd tajima.pl
  Rydlewska Service - części do hafciarek

  Firma Rydlewska Service zajmuje się sprzedażą nowych i używanych maszyn hafciarskich. Proponuje też oprogramowanie do obsługi maszyn hafciarskich oraz świadczy usługi serwisowe i zapewnia części zamienne.

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ediamond.eu
  Diamond

  Montaż kamer i systemów alarmowych oraz usługi serwisowe.

  Kategoria: Systemy zabezpieczeń


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd dar-plast.eu
  Dar Plast - okna pasywne

  Dar Plast jest producentem wysokiej jakości okien i drzwi. Oprócz sprzedaży, oferuje profesjonalne usługi serwisowe.

  Kategoria: Okna i drzwi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd technivcontroll.pl
  Technivcontroll S.C.

  Firma Technivcontroll S.C. z Łodzi świadczy kompleksowe usługi w zakresie konserwacji urządzeń dźwigowych o napędzie elektrycznym i hydraulicznym. Świadczone prace naprawcze, serwisowe czy konserwacyjne realizowane są z wykorzystaniem nowoczesnych rozwiązań. Firma dysponuje zapleczem technicznym umożliwiającym wykonywanie najbardziej...

  Kategoria: Transport


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd metropolisstudio.pl
  Metropolis

  Firma Metropolis działa na rynku od wielu lat, proponując drzwi, zabudowy szklane i zabudowy panelowe. Zakres usług obejmuje doradztwo i pomiar, wycenę, a także montaż oraz usługi serwisowe.

  Kategoria: Okna i drzwi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd basen.com.pl
  Florexpol

  Firma Florexpol z Lublina zajmuje się budową basenów i SPA, zadaszeń oraz wentylacją i osuszaniem. Świadczy też usługi modernizacji stref SPA oraz przeglądy serwisowe. Oferta skierowania jest do osób indywidualnych, jak i firm.

  Kategoria: Baseny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd probon.pl
  Probon Serwis

  Firma Probon Serwis Piotr Iwański, funkcjonująca od 2007 roku, proponuje usługi projektowe, wykonawcze i serwisowe dla przemysłu oraz obiektów komercyjnych. Realizuje: instalacje chłodnicze, wentylacje, klimatyzacje, odzysk energii cieplnej, instalacje grzewcze, systemy automatyki HVAC. Wykorzystuje nowoczesne technologie.

  Kategorie: Klimatyzacja, wentylacja | Ogrzewanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd balkony-zabudowa.pl
  Zabudowa Balkonów

  Firma od wielu lat specjalizuje się w realizowaniu wysokiej jakości zabudowy balkonów, tarasów oraz loggi. Oferta obejmuje wykonanie zabudowy z wykorzystaniem systemów ramowych marki Copal. Firma zapewnia usługi serwisowe oraz gwarancję na 36 miesięcy.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd adk.com.pl
  ADK

  Firma świadczy usługi serwisowe i zajmuje się sprzedażą nowych(Daewoo) i używanych (Toyota, Mitsubishi, Jungheinrich) wózków widłowych, części zamiennych i eksploatacyjnych.

  Kategoria: Przemysł maszynowy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd serwisporsche.wroclaw.pl
  serwisporsche.wroclaw.pl

  Usługi serwisowe samochodów marki Porsche. Przeglądy pogwarancyjne, okresowe oraz naprawy i wymiana silników, diagnostyka, serwis skrzyni biegów.

  Kategoria: Firmy motoryzacyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd pompyciepla-okw.pl
  OKW Bogdan Domejko

  Firma zajmuje się realizowaniem profesjonalnych usług związanych z instalowaniem i montażem pomp ciepła. Oferta obejmuje zarówno przygotowanie projektu, wykonanie montażu, jak też usługi serwisowe. Firma działa na polskim rynku od 1997 roku.

  Kategoria: Ogrzewanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sap-polska.pl
  SAP Polska

  Sap Polska jest dostawcą rozwiązań przenoszenia napędu i transportu wewnątrzzakładowego. Oferuje wysokiej jakości taśmy transportowe, taśmy gumowe, pasy klinowe, pasy napędowe i pasy zębate, a także kubełki czerpaki oraz łańcuchy transportowe i napędowe. Ważną pozycją są także kurtyny taśmowe oraz taśmy siatkowe stalowe i...

  Kategorie: Przemysł maszynowy | Automatyka przemysłowa


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd masz-moto.pl
  Masz-Moto

  Firma Masz-Moto oferuje nowe i używane części oraz akcesoria do wszystkich typów motocykli. Prowadzi też sprzedaż używanych motocykli i świadczy usługi serwisowe.

  Kategoria: Firmy motoryzacyjne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd Jackomp.pl
  Jackomp

  Sklep komputerowy online - duży wybór sprzętu i podzespołów bazowych. W ofercie firmy usługi graficzne i serwisowe świadczone w Trójmieściu i okolicach.

  Kategoria: Sklepy komputerowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd x-aps.pl
  X-Aps - aplikacje dedykowane

  Programujemy: aplikacje bazodanowe, aplikacje klient - serwer, systemy bazodanowe, aplikacje dla firm, oprogramowanie na zamówienie. Każdy projekt posiada pełną dokumentację. Firma X-Aps udziela gwarancji na swoje oprogramowanie, świadczy usługi serwisowe oraz zapewnia wsparcie techniczne swoich produktów.

  Kategoria: Producenci oprogramowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor