Tunele foliowe


wpisy 1-9 z 9

 • Podgląd tunele-foliowe.pl
  F.H.U. Farmer CO.

  Firma świadczy profesjonalne usługi w branży ogrodnictwa. Wieloletnie doświadczenie, kompetencje wsparte nowymi technologiami i rozwiązaniami technicznymi. Kompleksowy montaż i fachowe doradztwo.

  Kategoria: Ogrodnictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd lemar-tunele-foliowe.pl
  Lemar Rzeszów

  Sprzedaż tuneli foliowych polskiego producenta - Lemar Rzeszów. Są to foliaki ogrodowe o konstrukcji z rur PCV z trójwarstwową folią.

  Kategoria: Sklepy ogrodnicze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd krosagro.com
  Krosagro - tunele foliowe

  Krosagro to polska marka producenta profesjonalnych tuneli foliowych, szklarni oraz namiotów garażowych i magazynowych. Oferta skierowana jest zarówno do drobnych sadowników, jak i do dużych przedsiębiorstw rolniczych. Konstrukcje Krosagro są uniwersalne i przystosowane do zróżnicowanych warunków pogodowych. Tunele wykonane są z...

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd foliak.pl
  Foliak.pl - tunele foliowe

  Firma oferuje sztywne konstrukcje foliowych tuneli o dużej trwałości. Konstrukcja tuneli foliowych wykonanych z rurek PCV pozwala na ich samodzielny montaż oraz na łatwe przenoszenie już zmontowanej konstrukcji tunelu bez konieczności jego demontażu, dzięki niewielkiej wadze.

  Kategoria: Artykuły do ogrodu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd bio-eko.com.pl
  Bio-Eko

  Przedsiębiorstwo wielobranżowe Bio-Eko oferuje szereg produktów związanych z agrotechnologią oraz gospodarką ściekową. W ofercie posiada między innymi biologiczne oczyszczalnie ścieków, szamba betonowe, lekkie tunele foliowe oraz stelaże dla upraw szpalerowych.

  Kategoria: Ochrona środowiska


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ogrodniczek24.pl
  Ogrodniczek24.pl

  Ogrodniczy sklep internetowy oferuje duży wybór artykułów ogrodniczych. Wyświetlane w sklepie towary są na ogół dostępne w magazynie firmy, co skraca terminy realizacji zamówień.

  Kategorie: Sklepy ogrodnicze | Sklepy i Hurtownie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.3 Komentarzy: 4
 • Podgląd ogrodosfera.pl
  Ogrodosfera

  Sklep internetowy z szeroką ofertą produktów przydatnych w urządzaniu ogrodu: meble, akcesoria, dekoracje ogrodowe, elementy architektury ogrodowej.

  Kategorie: Artykuły dla domu | Artykuły do ogrodu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 1.0
 • Podgląd lchortigroup.pl
  LC Hortigroup

  Siedziba firmy LC Hortigroup znajduje się w Poznaniu. Firma specjalizuje się w nowoczesnych systemach zasłon termoizolacyjnych. W ofercie posiada między innymi rolety termoizolacyjne, asymilacyjne, cieniujące, zaciemniające, boczne rolowane i zewnętrzne w nowoczesnych systemach zębatkowych, linkowych czy też rolowanych. Zaopatruje między...

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.ogrodoneo.pl
  Ogrodoneo.pl

  W asortymencie sklepu Ogrodoneo.pl znajdują się elementy architektury ogrodowej. Oferta obejmuje m.in. donice, meble, pokrycia dachowe, grille, tunele foliowe.

  Kategoria: Sklepy ogrodnicze


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Animaly - usługi dla zwierząt w okolicy
 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Powiązane tagi

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Ogrodniczek24.pl 08.10.2009 11:24 Serdecznie polecam sklep ogrodniczek24.pl ;) Jestem zadowolony z zakupów. Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Doskonały kontak ze sprzedawcą.

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor