Technik


wpisy 151-180 z 256

 • Podgląd plywanie.lodz.pl
  Szkoła Pływania im. Zawora

  Nauka oraz doskonalenie różnych technik pływackich oraz pływanie korekcyjne. Zajęcia prowadzi trener II klasy pływania sportowego. W ofercie także weekendowa nauka, jak i kursy przygotowujące do egzaminów na stopień Żeglarza i Sternika Jachtowego. Zajęcia prowadzi instruktor o uprawnieniach: Stopień Sternika Jachtowego oraz Tytuł...

  Kategoria: Kursy sportowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd intelektualnie.pl
  Intelektualnie.pl

  Intelektualnie.pl zajmuje się szkoleniami z zakresu szybkiego czytania, technik pamięciowych i kreatywnych notatek. Czytać potrafi każdy, nie każdy jednak potrafi robić to szybko i jednocześnie uważnie. A szybkie czytanie z pewnością przyda się każdemu, czy to w szkole, czy w pracy.

  Kategoria: Kursy i szkolenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://masazeiterapiemanualne.pl
  A. Brzezińska

  Masaże przy wykorzystaniu różnych technik manualnych. Oferta obejmuje masaż głęboki, relaksacyjny, leczniczy.

  Kategoria: Masażyści


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd elektra.edu.pl
  Elektra

  Studium Służb Ochrony Detektywów i Biznesu w Wałbrzychu oferuje edukację w systemie wieczorowym lub zaocznym. Najpopularniejsze specjalności: technik ochrony fizycznej osób i mienia, detektyw oraz asystent prawnika.

  Kategoria: Szkoły


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.5 Komentarzy: 1
 • Podgląd outsourcing-direct.pl
  Outsourcing Direct - kompleksowe wsparcie dla biur i biznesu

  Firma zajmuje się kompleksowym wsparcie dla biznesu, m.in. sprzątanie, niszczenie dokumentów, obsługa korespondencji, zasilenie gotówkowe, odzyskiwanie danych, badania rynku, zaopatrzenie biur, szkolenia z technik sprzedaży i negocjacji.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd naukajazdy.koszalin.pl
  City Car

  Nauka jazdy City Car z Koszalina szkoli z powodzeniem przyszłych kierowców od 2009 roku. Ośrodek cieszy się dużym zainteresowaniem, dzięki wysokiej zdawalności oraz zastosowaniu nowoczesnych technik nauczania.

  Kategoria: Kursy prawa jazdy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd czyscimy.org
  P.H.U. Sebastian Rutkowski - czyszczenie i sprzątanie

  Firma świadczy szeroko pojęte usługi w ramach sprzątania lokali użytkowych i czyszczenia powierzchni przeszkolonych w Świnoujściu i okolicach. Zajmuje się również odśnieżaniem i usuwaniem sopli. Ponadto wykonuje prace wysokościowe przy użyciu technik alpinistycznych, w tym wieszanie reklam wielkoformatowych i banerów.

  Kategoria: Sprzątanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd innopec.pl
  Innopec - instalacje kanalizacji sanitarnej

  Zakłady Innowacyjne Technik Ciepłowniczych Innopec Sp. z o.o. zajmują się projektowaniem i wykonaniem instalacji grzewczych, wod-kan, kotłowni i węzłów cieplnych dla budynków mieszkalnych, usługowych oraz przemysłowych.

  Kategoria: Budownictwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd vrtraining.eu
  VR Training

  Firma VR Training z Olsztyna oferuje szkolenia z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości. Szkolenia z technik sprzedaży, organizacji pracy czy budowania zespołu. Szkolenia niosą korzyści zarówno dla pracodawców, jak i pracowników, m. in. osiągnięcie celów biznesowych, zwiększenie wydajności działań, satysfakcji i zadowolenia...

  Kategoria: Kursy biznesowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd atut-rolety.pl
  Atut - markizy rolety żaluzje

  Firma istnieje od 1995 roku. Oferuje szeroki wachlarz produktów i usług z branży technik osłonowych. Gwarantuje profesjonalny montaż oraz pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

  Kategorie: Okna i drzwi | Artykuły dla domu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd art.edd.pl
  Monika Blatton - galeria autorska

  Oficjalna strona poświęcona twórczości współczesnej artystki malarki Moniki Blatton (wystawiającej również swoje prace pod pseudonimem Stanisław Gejek). Głównie znaleźć tu można obrazy olejne tworzone zazwyczaj za pomocą pędzla, ale również szpachli czy innych technik. Jej prace znajdują się u kolekcjonerów w Polsce i za...

  Kategoria: Malarstwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd podologiapruszkow.pl
  Podologia Urszula Warych

  Profesjonalny gabinet zajmujący się leczeniem i estetyką stóp. Oferuje pomoc przy pozbyciu się wrastających paznokci, grzybicy paznokci, leczy pękające pięty, usuwa odciski oraz wykonuje pedicure, a także oferuje leczniczy masaż relaksacyjny stóp z wykorzystaniem technik refleksoterapii.

  Kategoria: Zabiegi kosmetyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd beclever.eu
  BeClever

  Firma BeClever we Wrześni to producent nowoczesnych technik stosowanych w budownictwie w zakresie rozwiązań chroniących wnętrza przed silnym promieniowaniem słonecznym. Jest twórcą naokiennego systemu CleverBox, który obejmuje rolety, żaluzje fasadowe oraz screeny. Firma poleca też techniki podtynkowe i hybrydowe do całkowitej zabudowy,...

  Kategoria: Okna i drzwi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd e-masaz.pl
  E-masaz.pl

  Historia i rodzaje masażu, wpływ masażu na organizm człowieka, przeciwwskazania, wskazania, jednostki chrobowe, opis technik, kosmetyki, przyrządy, download, książki.

  Kategoria: Medycyna naturalna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd kosmetyczna.eu
  Policealne Studium Kosmetyki Naturalnej i Masażu

  Szkoła kształci w zawodzie technik usług kosmetycznych i technik masażu, przygotowuje do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe, dające uprawnienia do pracy w całej Europie. Nauka trwa 2 lata (4 semestry) i odbywa się w systemie dziennym i zaocznym.

  Kategoria: Szkoły


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 2
 • Podgląd kursgrynagitarze.pl
  Kurs gry na gitarze

  Strona zawiera lekcje gry na gitarze przeznaczone dla osób początkujących. Poszczególne tematy ułożone są w takiej kolejności, aby umożliwić samodzielną naukę - od budowy gitary, strojenia i przygotowania do gry, poprzez proste melodie, podstawowe chwyty i bicia, do technik gry na gitarze.

  Kategorie: Muzyka | Hobby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd endogin.pl
  Klinika Endokrynologii Ginekologicznej i Ogólnej

  Gabinet dr nauk med. Wojciech Dubrawskiego istnieje od 1992r. Podstawową sferą działalności poradni w latach 90-tych było wdrażanie nowoczesnych technik diagnostycznych i leczniczych niepłodności, przekwitania oraz profilaktyki nowotworów narządu rodnego i piersi. Klinika ściśle współpracuje z renomowanymi placówkami medycznymi.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd pompyciepla-szczecin.pl
  Hit-System Krysztofiak

  Specjalnością firmy są pompy ciepła. Są one alternatywną dla często drogich i szkodliwych dla środowiska klasycznych technik ogrzewania.

  Kategoria: Ogrzewanie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd strony.bialystok.pl
  Rutcom - projektowanie stron internetowych Białystok

  Projekty stron internetowych, animacje flash gif, zaawansowane projekty z zastosowaniem technik css paneli zarządzający treścią strony.

  Kategoria: Projektowanie stron WWW


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd krakow.szybkieczytanie.pl
  Tubaj Kraków

  Kursy szybkiego czytania i technik uczenia się. Kursy w trybach 4, 6 i 8 tygodniowym. W ofercie również kurs weekendowy i indywidualny. Możliwość zorganizowania zajęć w dowolnym miejscu w województwie małopolskim. Zniżki dla grup zorganizowanych. Wzrost tempa czytania od 3 do 5 razy w stosunku do tempa początkowego.

  Kategoria: Kursy i szkolenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd dendros.pl
  Dendros

  Dendros jest firmą świadczącą profesjonalne usługi szkoleniowe z zakresu ochrony środowiska. Dominującą tematyką jest kształtowanie, pielęgnacja i utrzymanie zieleni, gospodarka wodno-ściekowa oraz gospodarka odpadami. Spotkania te mają na celu integrację branży, wymianę poglądów i doświadczeń oraz propagowanie najnowszych...

  Kategoria: Kursy i szkolenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd fabryka-klienta.pl
  Fabryka Klienta

  Najważniejsze informacje z zakresu technik zdobywania klientów w internecie. Fabryka klienta to serwis oferujący darmowe ciekawostki pozycjonowania strony w wyszukiwarce, reklamy Facebook, reklamy Google Adwords. Serwis stworzony dla osób stawiających pierwsze kroki w promocji swojej firmy w internecie.

  Kategoria: Internet i Komputery


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd https://rynek-24.pl
  Dentysta Niepołomice

  Klinika w Niepołomicach oferuje szereg usług stomatologicznych między innymi: stomatologię zachowawczą, endodoncję pod mikroskopem, ortodoncję, stomatologię estetyczną, wizyty adaptacyjne i leczenie dzieci, wybielanie regeneracyjne zębów, implantologię, chirurgię. Wysoki standard leczenia stomatologicznego z wykorzystaniem...

  Kategoria: Stomatolodzy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd pabud.pl
  Pabud

  Firma wykonuje prace wysokościowe z wykorzystaniem specjalnych technik alpinistycznych.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd aesthetic-ckw.pl
  Aesthetic

  Centrum Kreowania Wizerunku Aesthetic organizuje szkolenia z zakresu: stylizacji biznesowej, dress code, wizażu i stylizacji, technik makijażu, analizy kolorystycznej. Ponadto firma oferuje makijaże okolicznościowe na każdą okazję, kreowanie wizerunku oraz indywidualne porady i stylizacje.

  Kategoria: Kursy i szkolenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd dermestetica.pl
  Dermestetica

  W gabinecie można uzyskać porady lekarskie dotyczące schorzeń skóry, skorygować jej niedoskonałości, a także  powstrzymać oznaki starzenia. Przy pomocy nowoczesnego sprzętu, technik i metod leczenia oraz dzięki odpowiednio dobranym zabiegom można liczyć na uzyskanie maksymalnych efektów dotyczących wyglądu, zdrowia i kondycji...

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd alpinmatic.eu
  Alpin-Matic

  Firma specjalizuje się w usługach wysokościowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych. W ofercie znajdują się takie usługi wysokościowe jak na przykład montaż reklam, wycinka drzew, odśnieżanie dachów czy mycie elewacji.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd enyks.pl
  enyks.pl

  Firma tworzy kompletne strony internetowe o dowolnej tematyce. Kompletne drożenie projektu z użyciem: – (x)HTML, CSS, Javascript, PHP, MySQL/SQLite. Projektowanie oraz wdrażanie szablonów do popularnych CMS-ów takich jak: – PhpBB – WordPress – Joomla – Php Fusion – Webspell oraz wiele innych z użyciem wyżej wymienionych technik.

  Kategoria: Projektowanie stron WWW


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 2
 • Podgląd climbnet.pl
  Climbnet

  Przedmiotem działalności przedsiębiorstwa Climbnet są szeroko rozumiane prace wysokościowe z wykorzystaniem zarówno technik alpinistycznych (dostępu linowego) jak i podnośników.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd climbers.pl
  Climbers

  Oferta usług prac wysokościowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych w miejscach i obiektach trudno dostępnych, na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. W ofercie również malowanie i konserwacja elewacji, dachów, mostów, masztów, kominów, uzupełnianie dachówki, gontów papowych, montaż, naprawa i demontaż reklam, kominów...

  Kategorie: Usługi budowlane | Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor