Moje konto

Szkolenia spadochronowe

 • Podgląd https://kraksky.pl/
  Kraksky.pl

  Czy zawsze marzyłeś o przeżyciu adrenaliny i spojrzeniu na świat z zupełnie innej perspektywy? W naszej szkole możesz to teraz zrealizować! Dowiedz się więcej o nas i odkryj, w jaki sposób możemy pomóc Ci spełnić swoje marzenia! Nasza szkoła została założona w 2013 roku i jest jedyną szkołą spadochronową w okolicach Krakowa....

  Kategorie: Sport i Rekreacja | Hobby

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd pete.pl
  PeTe Skydive

  Młody aeroklub działający na terenie Piotrkowa Trybunalskiego. W skład oferty PeTe wchodzą skoki spadochronowe, kursy, szkolenia, skoki w tandemie, oraz wiele innych atrakcji.

  Kategorie: Kluby sportowe | Aktywny wypoczynek

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd divingextreme.pl
  Diving Extreme

  Diving Extreme zaprasza na wyprawy i kursy nurkowe w Warszawie - PADI, CMAS, Trimix, Rebreather, Tdi. Profesjonalne szkolenia nurkowe, skoki spadochronowe. Organizacja imprez ekstremalnych dla firm. Kursy rebreatherowe, szkolenia nurkowania.

  Kategorie: Organizacja aktywnego wypoczynku | Nauka nurkowania

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd strefajumpera.pl
  StrefaJumpera.pl - spadochronowe skoki tandemowe

  Organizacja skoków spadochronowych w tandemie na 10 lotniskach w Polsce. Szkolenia aff, skoki udoskonalające, montaż filmów video. Strona zawiera zdjęcia oraz filmy spadochronowe, opisy miejsc, gdzie wykonywane są skoki, opisy dyscyplin w spadochroniarstwie.

  Kategoria: Aktywny wypoczynek

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd skydive.pl
  Skydive.Pl Sp. z o.o. - skoki w tandemie

  Skoki tandemowe oraz szkolenia AFF. Najlepszym sposobem na zamianę życia nudnego w ciekawe jest zapisanie się na skoki spadochronowe, dostarczające adrenaliny oraz niezapomnianych wspomnień do końca życia. Jest to idealny sposób na oderwanie się od szarej rzeczywistości.

  Kategoria: Organizacja aktywnego wypoczynku

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd skoczek.com.pl
  Dawid Bała - skoki spadochronowe

  Skoki spadochronowe dla każdego. Szkolenie spadochronowe, skoki w tandemie, szkolenia AFF - Piotrków Trybunalski, Warszawa.

  Kategoria: Aktywny wypoczynek

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd olimpic-skydive.pl
  Olimpic Skydive

  Strona spadochronowej strefy zrzutu. Strona zawiera informacje niezbędne do rozpoczęcia szkolenia spadochronowego i skoków w tandemie z instruktorem.

  Kategoria: Aktywny wypoczynek

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd madeinblue.pl
  Madeinblue.pl

  Piotr Walasek instruktor spadochronowy, pilot tandemu, BirdMan, kamerzysta i fotograf. Spadochronowe skoki, szkolenia tandem i aff, pomoc riggerska, lotnicze imprezy integracyjne.

  Kategoria: Sport i Rekreacja

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd spadochrony.com.pl
  Omega Szkoła Spadochronowa

  Szkoła Omega oferuje naukę skakania ze spadochronem. Posiada uprawnienia do szkolenia skoczków spadochronowych jak również instruktorów spadochronowych z uprawnieniami AFF oraz Tandem.

  Kategoria: Kluby sportowe

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd tandemy.pl
  Tandemy

  Skoki spadochronowe w tandemie z doświadczonym instruktorem w Klubie Spadochronowym Atmosfera w Przasnyszu. Klub zapewnia nowoczesny i bezpieczny sprzęt spadochronowy, dobrych instruktorów, wygodny samolot do skoków ze spadochronem oraz miłą obsługę i atmosferę na lotnisku. Do skoków w tandemie nie są wymagane badania lekarskie ani...

  Kategorie: Kursy sportowe | Aktywny wypoczynek

  Ocena: Ocena użytkowników: