Lux


wpisy 61-67 z 67

 • Podgląd marciny.com
  Marciny

  Aparaty korekcyjne Marcin I, Marcin II oraz Marcin LUX. Są to aparaty z ekspanderem, które mają zastosowanie w leczeniu halluksów.

  Kategoria: Sprzęt medyczny


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd hostel36.pl
  Hostel36

  Hostel36 oferuje pokoje jedno-, dwu, trzyosobowe z dostępem do bezpłatnego Internetu. W pokojach klasy LUX znajdują się prywatne łazienki. W obiekcie znajduje się ogólnodostępna sala, gdzie goście mogą zagrać w bilard czy tenis stołowy.

  Kategoria: Hotele


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd apartamenty-wisla.com.pl
  Apartamenty Wisła

  Obiekt Apartamenty przy Głównym Deptaku znajduje się w samym centrum Wisły. Oferuje noclegi w pokojach dwuosobowych, rodzinnych oraz de lux.

  Kategoria: Pensjonaty


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kamien-luxmar.pl
  Luxmar

  Firma Lux-Mar w Radzyminie jest dostawcą elementów z kamienia naturalnego z różnych części świata. W ofercie posiada kamienie ogrodowe, grys, otoczaki, kamień nieregularny, płytki elewacyjne, marmur, andezyt, kwarcyt, granit, porfir oraz bazalt. Oferuje też skały ozdobne do akwarium, terrarium, skalniaka i do ogrodu.

  Kategoria: Kamieniarstwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd jablon-resort.pl
  Jabłoń Lake Resort

  Jabłoń Lake Resort jest hotelem na Mazurach, w pobliżu jeziora Brzozolasek, z 500m linii brzegowej. Hotel oferuje 5 sal konferencyjnych, Strefę Wellness, usługi Restauracji Imbirowy Sad (kuchnia regionalna i turecka). Hotel posiada pokoje Nad Jeziorem de lux, W domu pruskim i W domu mazurskim. Hotel organizuje wiele imprez okolicznościowych.

  Kategoria: Hotele


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd turnie.com.pl
  Turnie

  Hotel oferuje noclegi w pokojach przygotowanych dla jednej, dwóch oraz trzech osób i w typie de Lux z balkonami.

  Kategoria: Hotele


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd hotelwm.pl
  Hotel Wolne Miasto

  Hotel trzygwiazdkowy w centrum Gdańska oferuje 13 pokoi jednoosobowych, 21 pokoi dwuosobowych (w tym dwa pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych), 9 pokoi dwuosobowych Lux. W hotelu znajduje się restauracja oraz sala konferencyjna mieszcząca do 70 osób.

  Kategoria: Hotele


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor