Kominki bielsko


wpisy 1-6 z 6

 • Podgląd https://bielsko-kominki.pl
  bielsko-kominki.pl

  Sklep internetowy oferuje kominki wolnostojące, piece kaflowe, piece grzewcze do kotłowni, kominki do wbudowania w ściany, a także artykuły wyposażenia gastronomii tj. duże grille, kuchenki.

  Kategoria: Artykuły dla domu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kominki24.org
  Domowe Ognisko

  Firma posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania, budowy i montażu kominków. W ofercie akcesoria kominkowe, systemy solarne i kamień naturalny. Kominki elektryczne, nowoczesne, narożne i wolnostojące oraz kominki z płaszczem wodnym.

  Kategoria: Kominki


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.3
 • Podgląd centrum-ogrzewania.pl
  Centrum Ogrzewania - wkłady kominkowe

  Sklep internetowy z wkładami kominkowymi i piecami wolnostojącymi wszelkiego rodzaju. W branży od 4 lat. W ofercie wkłady suche i wodne, piece na pelet, z płaszczem wodnym, na drewno, brykiet, węgiel.

  Kategorie: Artykuły budowlane | Ogrzewanie


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd komin-pol.pl
  Komin-Pol

  Firma produkuje obudowy kominkowe oraz zajmuje się profesjonalnym montażem kominków z wkładami grzewczymi. Oferuje wkłady kominkowe z płaszczem wodnym, jak również proponuje dystrybucję gorącego powietrza-DGP - systemem grawitacyjnym oraz wymuszonym za pomocą turbiny kominkowej. W ofercie także odkurzacze centralne i sauny.

  Kategorie: Kominki | Sauny


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd agmarkominki.pl
  Agmarkominki.pl

  Agmar to firma, która od 2000 roku zajmuje się dystrybucją i montażem wysokiej klasy kominków od europejskich producentów.

  Kategoria: Artykuły dla domu


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd uni-stone.pl
  Unistone

  Firma jest producentem wysokiej jakości wyrobów kamiennych. Dostępne kamienie to: granit, marmur, onyx, łupek, piaskowiec, trawertyn, konglomeraty kwarcowe. Oferuje m.in. blaty, kominki, posadzki, schody.

  Kategoria: Kamieniarstwo


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

Powiązane tagi

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor