Moje konto

Karta pobytu

 • Podgląd tymczasowo niedostępny
  Ubezpieczenie zdrowotne dla cudzoziemców do wizy Schengen i karty pobytu

  Ubezpieczenie zdrowotne Schengen dla cudzoziemców, do wizy Schengen oraz karty pobytu. Kup online. Tanio. Europejskie Ubezpieczenie Medyczne. Ubezpieczenie zdrowotne dla obcokrajowców zapewnia m.in. ochronę w przypadku koniecznej opieki lekarskiej, przyjęcie do szpitala, leczenie stomatologiczne, repatriację (transport medyczny do kraju...

  Kategorie: Ubezpieczenia | Zdrowie

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd https://askor.waw.pl
  Legalizacja pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce

  Firma Askor świadczy usługi w zakresie legalizacji pracy i pobytu cudzoziemców w Polsce. Oferuje pomoc w zatrudnieniu cudzoziemców, analizując sytuację pobytową cudzoziemca, doradza w wybraniu odpowiedniej formy zatrudnienia. Zatrudnienie cudzoziemców w Polsce wiąże się z uzyskaniem odpowiednich pozwoleń na pracę. Żeby zatrudnić...

  Kategorie: Doradztwo personalne | Usługi

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd porady-cudzoziemcy.pl
  Artur

  Firma zajmuje się doradztwem prawnym. Swoją uwagę skupia głównie na cudzoziemcach. Pomaga załatwiać wszelkie formalności związane z legalizacja pobytu i zatrudnienia.

  Kategoria: Doradztwo prawne

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd visaandwork.pl
  Visa and Work

  Firma oferuje pomoc w uzyskaniu karty stałego pobytu w Polsce.

  Kategoria: Usługi

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd adkins.pl
  Adkins - obsługa cudzoziemców

  Usługi legalizacji pobytu, legalizacji pracy cudzoziemców w Polsce, doradztwo gospodarcze, usługi księgowe. Firma pomaga w uzyskiwaniu kart pobytu, zezwoleń na pracę, rejestracji spółek, przedstawicielstw, oddziałów, działalności gospodarczej. Prowadzi usługi księgowe dla spółek i osób fizycznych z uwzględnieniem specyfiki...

  Kategoria: Doradztwo

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd tymczasowo niedostępny
  Visa Insurance

  Ubezpieczenia dla obcokrajowców do karty pobytu, wizy krajowej, wizy Schengen. Dla studentów zagranicznych. Ubezpiecznie medyczne dla cudzoziemców przyjeżdżających do Polski/Strefy Schengen. Ubezpieczenie dla gości zagranicznych.

  Kategoria: Ubezpieczenia

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd https://lexadvena.com
  Imigration Legis

  Imigration Legis, to kancelaria, której misją jest pomoc prawna dla cudzoziemców przebywających w Polsce. Najważniejsze usługi, które proponuje klientom to: legalizacja pobytu w Polsce, działalność gospodarcza w Polsce, pomoc prawno-księgowa.

  Kategoria: Doradztwo prawne

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd interpreter.waw.pl
  Interpreter - obsługa cudzoziemców

  Firma doradcza świadcząca usługi legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce. Pomaga m.in. w zdobyciu kart pobytu, zezwoleń na pracę, rejestracji spółek. Usługi kieruje zarówno do pracodawców, jak i osób prywatnych.

  Kategoria: Doradztwo

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd vakancja.pl
  Vakancja.pl

  Agencja od ponad 11 lat wspiera zarówno cudzoziemców w procesie legalizacji pobytu w Polsce tj. uzyskanie pobytu czasowego, uzyskanie pobytu stałego, pobytu rezydenta UE, jak również pracodawców w zakresie rekrutacji pracowników z Ukrainy, Białorusi, Rosji oraz legalizacji pracy w Polsce.

  Kategoria: Pośrednictwo pracy

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd karta-pobytu.pl
  Centrum Obsługi Cudzoziemców - Karta Pobytu

  Centrum Obsługi Cudzoziemców świadczy usługi w zakresie doradztwa prawnego oraz obsługi prawnej obcokrajowców. W szczególności świadczy pomoc w zakresie uzyskiwania pozwolenia na prace, karty pobytu, obywatelstwa, rejestracji aktów stanu cywilnego, nostryfikacji dyplomów i inne.

  Kategoria: Doradztwo prawne

  Ocena: Ocena użytkowników: