Jak korzystać z sauny


wpisy 1-5 z 5

 • Podgląd sauna.wloka.pl
  Sauna poradnik

  praktyczne porady oraz aktualności ze świata saun - dlaczego w saunie trzeba być nago, co to jest aufguss zwany naparzaniem, fizjologia sauny, jak sauna działa na organizm człowieka i dlaczego po saunie wzrasta odporność, co to są endorfiny i dlaczego się uwalniają po saunowym seansie.

  Kategoria: Zdrowie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd saunyplus.pl
  SaunyPlus.pl

  Informacje i subiektywne przemyślenia dotyczące użytkowania sauny, łaźni parowej czy jacuzzi. Porady dotyczące kąpieli parowych.

  Kategoria: Blogi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd sauna.edu.pl
  Sauna pod lupą

  Serwis promuje bezpieczne i poprawne korzystanie z sauny przez wszystkich, bez względu na wiek, płeć, czy choroby układu krążenie. Kąpiel w saunie działa stymulująco na organizm, jeżeli tylko korzysta się rozważenie i według zaleceń. Serwis przedstawia tylko wiarygodne informacje.

  Kategoria: Medycyna naturalna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd karolowka.pl
  Hotel Dwór Karolówka

  Hotel Dwór Karolówka położony jest w Zakopanem niedaleko Tatrzańskiego Parku Narodowego. W ofercie pokoje jedno, dwu i trzyosobowe oraz apartamenty i pokoje typu studio. Goście hotelu mogą bezpłatnie korzystać z sauny fińskiej, jacuzzi, siłowni, bilardu, a dzieci z placu zabaw. W hotelu znajduje się kawiarnia i restauracja, która...

  Kategoria: Hotele


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd rabe.pl
  Gościniec Rabe

  Turyści, którzy przyjeżdżają w Bieszczady noclegi często rezerwują w ostatniej chwili. Zwykle szukają miejsca, w którym mogą odpocząć od hałasu, nacieszyć się spokojem. Takie warunki zapewnia właśnie Gościniec Rabe. Jego gospodarze są w stanie zaoferować nie tylko zakwaterowanie, ale mogą pomóc odwiedzającym zorganizować...

  Kategoria: Pensjonaty


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Powiązane tagi

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor