Ios


wpisy 1-24 z 24

 • Podgląd appki.com.pl
  Appki - świat aplikacji mobilnych

  Aplikacje mobilne bez tajemnic. Artykuły, aktualizacje, zestawienia oraz recenzje. Informacje o systemach Android od Google, iOS od Apple, czy też Windows Phone od Microsoftu. Najciekawsze aplikacje oraz gry na smartfony i tablety.

  Kategoria: Internet i Komputery


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mobileworld24.pl
  MobileWorld24.pl

  Portal MobileWorld24.pl to źródło informacji na temat najnowszych mobilnych technologii. Nowości na temat smartfonów, tabletów, a także recenzje gier czy aplikacji na Androida, Windows Phone czy iOS.

  Kategorie: Hobby | Sprzęt komputerowy


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd mobilemadness.pl
  Mobile Madness

  Mobile Madness zajmuje się tworzeniem aplikacji i gier mobilnych na urządzenia z systemami iOS, Android i Windows Phone. Dodatkowo zajmuje się tworzeniem serwisów WWW, systemów online,, grafiki komputerowej, gier w Unity3D, jak również marketingiem mobilnym. Firma jest członkiem Klastra Firm Informatycznych Polski Wschodniej Klaster IT.

  Kategoria: Producenci oprogramowania


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd smartfonki.pl
  Smartfonki.pl

  Opinie i oceny smartfonów. Opisy, nowości, recenzje, testy. Szczegółowa wyszukiwarka i porównywarka produktów.

  Kategorie: Urządzenia mobilne | Porady


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.2
 • Podgląd onetech.pl
  OneTech - blog technologiczny

  Blog technologiczny opisujący nowości ze świata technologii mobilnych, szczególnie o Apple, Android oraz Windwos Phone. Na stronie można znaleźć informacje o najlepszych aplikacjach dostępnych w sklepie App Store oraz w Google Play. Wszystkie najnowsze gry oraz promocje na programy. Na OneTech dodatkowo można przeczytać recenzje różnych...

  Kategoria: Blogi


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd goapps.pl
  GoApps

  GoApps tworzy aplikacje mobilne na systemy iOS, android oraz windows phone. Firma zajmuje się rozszerzoną rzeczywistością (AR - augmented reality). Spółka tworzy również gry używając popularnych silników jak Unity, cocos2d i cocos2dx.

  Kategorie: Producenci oprogramowania | Projektowanie stron WWW


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd tablety.pl
  Tablety.pl

  Tablety.pl to polski serwis informacyjny poświęcony tematyce tabletów internetowych. Najświeższe informacje o tabletach z systemami Android, iOS oraz Windows. Ciekawostki ze świata tabletów internetowych. Porady, recenzje gier i sprzętu na tablety

  Kategoria: Internet i Komputery


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd leonisapps.pl
  LeonisApps.pl

  Firma specjalizuje się w realizowaniu profesjonalnego oraz nowoczesnego oprogramowania, które tworzone jest dla korporacji oraz mniejszych firm. Oferta obejmuje między innymi realizowanie aplikacji mobilnych oraz oprogramowania z wykorzystaniem technologii Java, JEE, Spring, OSGi.

  Kategoria: Producenci oprogramowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd smartfan.pl
  SmartFan.pl

  Portal poruszający tematykę urządzeń mobilnych. Na stronie czytelnik znajdzie wiadomości, specyfikacje oraz testy smartfonów i tabletów. W ramach portalu działa również forum internetowe. SmartFan.pl nie ogranicza się wyłącznie do jednego systemu operacyjnego, informacje tu zawarte dotyczą zarówno Android OS, Windows Phone, jak i...

  Kategorie: Telefonia komórkowa | Urządzenia mobilne


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd fmcode.pl
  FMCode

  Firma FMCode z Warszawy tworzy aplikacje dla biznesu i na zamówienie, stosując jeden kod dla wielu platform, co pozwala znacznie zmniejszyć koszty stworzenia takiej aplikacji. Tworzy pojedyncze aplikacje, jak i całe systemy, w których wymagane jest współdziałanie aplikacji na różnych platformach.

  Kategoria: Producenci oprogramowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd 3dconfigurator.pro
  3DConfigurator.pro

  Producent aplikacji Konfigurator 3D wspomagającej prezentację i komplementację zamówień. Wizualizacje 3D produktu pozwalają na wierne odtworzenie jego rzeczywistych cech wraz z dostępnym wyposażeniem dodatkowym. Natywna wersja aplikacji wspomaga obsługę i promocję produktów na targach i wystawach. Aplikacja dostępna zarówno na IOS,...

  Kategoria: Producenci oprogramowania


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd t-media.pl
  T-Media

  T-Media projektuje i tworzy aplikacje mobilne na systemy Android, iOS i Windows. Służy wsparciem merytorycznym już na etapie projektowania aplikacji. To pozwala na tworzenie programów użytecznych i dostosowanych do wszystkich urządzeń. T-Media pracuje w interdyscyplinarnym zespole programistów, grafików i testerów skupiając się nad...

  Kategoria: Producenci oprogramowania


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd secondscreentechnologies.pl
  Second Screen Technologies

  Informacje o firmie Second Screen Technologies oraz stworzonych przez nią aplikacjach Pocket TV oraz iRemotee.

  Kategoria: Producenci oprogramowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd freakmobile.pl
  Freakmobile

  Prezentacja firmy specjalizującej się w tworzeniu aplikacji mobilnych na platformach iOS (iPhone, iPad) i Android. Kompleksowe usługi projektowania i wdrażania rozwiązań mobilnych.

  Kategoria: Producenci oprogramowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd bezpiecznynotariat.pl
  Bezpieczny Notariat

  Aplikacja Bezpieczny Notariat to autorska baza zawierająca numery ksiąg wieczystych online, rejestr pełnomocnictw notarialnych oraz darmowe aktualności prawne. Narzędzie wykorzystuje technologię informatyczną do wspomagania bezpieczeństwo obrotu prawnego. Aplikacja dostępna jest również na urządzenia mobilne działające pod kontrolą...

  Kategorie: Nieruchomości | Firmy internetowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kissdigital.pl
  KISS digital

  Firma KISSdigital zajmuje się szeroko pojętym marketingiem mobilnym. Usług - od aplikacji użytkowych czy gier na najpopularniejsze systemy (android, iOS, Windows, Blackberry OS) poprzez aplikacje na platformę Smart TV. Prócz aplikacji firma oferuje wdrażanie systemów webowych opartych na PHP czy e-mailing masowy.

  Kategoria: Producenci oprogramowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd codeagency.pl
  CodeAgency.pl Sp. z o.o.

  Firma tworzy aplikacje mobilne dla biznesu na platformy iOS i Android, strony internetowe w oparciu o system WordPress. Realizuje również zlecenia graficzne.

  Kategorie: Projektowanie stron WWW | Producenci oprogramowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd proexe.pl
  Proexe.pl

  Firma oferuje kompleksowe usługi związane z aplikacjami na telefony komórkowe. Projektuje je, zajmuje się ich wykonawstwem i testowaniem. Można tu zamówić aplikacje mobilne na systemy Android, Windows Mobile, Samsung bada oraz iOS.

  Kategoria: Producenci oprogramowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://doitglobal.eu
  Do It Global

  Do It Global to zespół programistów, testerów i techników, którzy tworzą oprogramowanie dedykowane dla biznesu. Firma wykonuje między innymi wszelkiego rodzaju aplikacje mobilne na Androida oraz system iOS.

  Kategoria: Producenci oprogramowania


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd katen.pl
  Katen

  Firma oferuje system Fibaro do inteligentnego sterowania oświetleniem w domu. System działa w oparciu o popularne aplikacje na iOS, Windows oraz Android.

  Kategoria: Usługi budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd personalaudioguide.com
  Personal Audio Guide

  Strona poświęcona audio przewodnikom. Zamieszczone przewodniki zawierają najciekawsze zabytki i wydarzenia, posiadają wbudowany GPS oraz nawigacje w terenie. Odtwarzane są za pomocą specjalnej aplikacji na system Android i iOS. Cena przewodnika dla jednego miasta to 9 zł.

  Kategorie: Oprogramowanie | Turystyka


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://www.bwdev.pl
  BW Dev

  BW Dev to software house z siedzibą w Krakowie, który specjalizuje się w obsłudze informatycznej firm oraz dostarczaniu dedykowanego oprogramowania dla firm, jednostek administracji publicznej oraz organizacji trzeciego sektora. Tworzy systemy do zarządzania relacjami z klientami (CRM), platformy e-learningowe (LMS), aplikacje webowe (strony...

  Kategorie: Producenci oprogramowania | Obsługa informatyczna firm


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd sklep.tablety.pl
  Sklep Tablety.pl

  Sklep internetowy z tabletami, akcesoriami oraz dodatkami dla tabletów. Atrakcyjne ceny i promocje na tablety z systemami Android, iOS oraz Windows.

  Kategoria: Sklepy komputerowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd odzyskiwanie-danych360.pl
  Odzyskiwanie Danych 360

  Firma zajmuje się odzyskiwaniem danych z kilku fizycznie oddzielnych dysków, połączonych z wykorzystaniem technologii RAID z każdego typu tego dysku - RAID S, RAID 0 czy RAID 5. Odzyskuje dane z laptopów, z telefonów z systemem Android, iOS (iPhone), Windows Mobile i innych, z dysków SSD, z dysków ATA i SATA, przenośnych i...

  Kategoria: Serwisy komputerowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor