Hemoroidy


wpisy 1-21 z 21

 • Podgląd hemoroidy-stop.pl
  Hemoroidy-STOP.pl

  Hemoroidy są w dalszym ciągu tematem wstydliwym. Na stronie komplet informacji na temat żylaków odbytu - objawy hemoroidów, przyczyny ich występowania, sposoby leczenia.

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd asanakomfort.pl
  Asana Komfort

  Firma Asana Komfort powstała w odpowiedzi na potrzeby osób, które prowadzą siedzący tryb życia i mają dolegliwości z tym związane (bóle kręgosłupa, bóle głowy, bóle kości ogonowej, hemoroidy). Asana Komfort dystrybuuje ergonomiczne krzesła biurowe Asana II. Na stronie zamieszczone są porady i informacje dotyczące krzesła.

  Kategoria: Meble biurowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ziolanahemoroidy.pl
  Zioła na hemoroidy

  Serwis stworzony przez pasjonatów niefarmakologicznego podejścia do problemów medycznych obecnych czasów. Zawiera informacje na temat choroby i naturalnego leczenia hemoroidów za pomocą ziół.

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd procto.net.pl
  Hemoroidy

  Serwis o hemoroidach - przyczyny, objawy i leczenie.

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd https://hemorosan.pl
  Hemorosan.pl

  Sklep internetowy Hemorosan.pl prowadzony przez Hemorosan Sp. z o.o. w Łodzi poleca nieinwazyjną metodę walki z hemoroidami w warunkach domowych, zwłaszcza w przypadku lekkich stanów zapalnych. Krioaplikator Hemorosan jest wyrobem medycznym, który dzięki nowatorskiej technologii łączy w sobie cechy krioterapii i zaawansowanego aplikatora,...

  Kategoria: Sklepy Internetowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd apteka-oliwna.pl
  Apteka Oliwna

  Apteka Oliwa oferuje szeroki wachlarz produktów, wśród których warto wymienić leki na grypę, leki na żylaki oraz leki na zaparcia. Wszystkie oferowane w aptece leki są oryginalnie zapakowane. Apteka zatrudnia wykwalifikowanych farmaceutów.

  Kategoria: Apteki internetowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd alfamedycyna.pl
  Centrum Lekarskie Alfa

  Szpital Centrum Lekarskie Alfa w Skoczowie oraz Przychodnia Centrum Lekarskie Alfa w Bielsku-Białej. Zabiegowe leczenie chorób oczu oraz wykonywanie operacji z zakresu chirurgii ogólnej i chirurgii naczyniowej. Specjalnością jest chirurgiczne leczenie zaćmy oraz przepukliny pachwinowej, pępkowej i żylaków kończyn dolnych. W Szpitalu...

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd septyk.pl
  Septyk - rośliny lecznicze kosmetyki naturalne

  Firma zajmuje się importem produktów farmaceutycznych i kosmetycznych z U.S.A.

  Kategoria: Medycyna


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd mekmed.pl
  Mekmed - przychodnia lekarska

  Proktolog (hemoroidy, szczeliny odbytu). Dermatochirurgia (laser w dermatochirurgii). Okulista. Optyk. Medycyna pracy. Lekarze specjaliści. Programy profilaktyczne.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd bioptron.hg.pl
  Bioptron

  Strona zawiera opis produktów szwajcarskiej firmy Bioptron i wykorzystania ich w celu leczenia i poprawy naszego zdrowia. Możliwość zamówienia produktów.

  Kategoria: Medycyna naturalna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.5 Komentarzy: 1
 • Podgląd ruskorex.pl
  Ruskorex

  Strona zawiera informacje o preparacie, który pozwala na przeciwdziałanie objawom pojawiającym się przy chorobie hemoroidalnej. Preparat można stosować w postaci czopków i maści.

  Kategoria: Farmacja, leki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd suplementymbm.pl
  MBM

  Firma MBM powstała w 1989 roku. Od 2003 roku działa jako spółka z udziałem kapitału polsko–czeskiego na rynkach: polskim, czeskim, słowackim i węgierskim. Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją naturalnych suplementów diety oraz wprowadzaniem nowych technologii w tym zakresie. Podstawowa rodzina produktów występuje pod nazwą...

  Kategoria: Odżywki i suplementy


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd euro-klinika.pl
  Euro-Klinika - Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

  Strona placówki medycznej w Siemianowicach Śląskich. Na stronie informacje na temat schorzeń, leczenia i możliwości kontaktu z wykwalifikowanym personelem kliniki.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd flebonet.pl
  Flebonet

  Sieć placówek medycznych Flebonet specjalizujących się w leczeniu i operowaniu żylaków kończyn dolnych oraz hemoroidów. Ośrodki znajdują się w Warszawie, Wrocłwiu, Gdyni, Olsztynie i Gliwicach. Oferują nowoczesne i skuteczne metody usuwania żylaków i hemoroidów laserowo i falami radiowymi, USG Doppler oraz leczenie innych chorób...

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd zylaki.aid.pl
  zylaki.aid.pl

  Strona prezentuje informacje na temat objawów oraz przyczyn powstawania żylaków nóg i odbytu, a także metod ich leczenia.

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd hemoroidyonline.pl
  Hemoroidyonline.pl

  Kompletna baza wiedzy o hemoroidach. Od przyczyn występowania hemoridów, poprzez typowe objawy, aż do metod leczenia - skleroterapia, krioterapia...

  Kategoria: Choroby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd eklinika.net
  eKlinika.net - leceznie hemoroidów

  Praktyka chirurgiczna oferuje leczenie hemoroidów nowoczesną metodą bezoperacyjną. Zabieg jest bezbolesny, trwa 30 minut, nie wymaga leżenia w szpitalu. Po zabiegu można wrócić do zwykłych zajęć.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd lubikowski.pl
  dr. Jerzy Lubikowski - proktolog

  Strona prywatnej praktyki specjalistycznej. Proktologia, chirurgia, laparoskopia, medycyna estetyczna. Usuwanie hemoroidów metodą Hemoron. Opis żylaków odbytu i przetoki.

  Kategoria: Gabinety lekarskie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd zdrowymbyc.pl
  Zdrowym być - alternatywne metody

  Zdrowym być - profilaktyka, porady. Alternatywne metody. Sprzedaż preparatów. Gotowe recepty od Alergii, bóle głowy, bezsenność, cukrzyca, depresja, menopauza, nowotwory po stres, wrzody, zaparcia i żylaki. Fitoterapia, konsultacje. Profilaktyka zdrowia.

  Kategoria: Medycyna naturalna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd kosmetyki-lecznicze.pl
  Kosmetyki-lecznicze.pl

  Firma zajmuje się dystrybucją produktów opartych na naturalnych składnikach. Od wielu lat współpracuje z renomowanymi producentami kosmetyków naturalnych. W ofercie firmy znajdują się również preparaty oparte na zielarstwie oraz medycynie ludowej.

  Kategoria: Kosmetyki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd pijawki.org
  Instytut Medycyny Holistycznej

  Sieć gabinetów oferuje leczenie z wykorzystaniem metody leczenia pijawkami. Hirudoterapia kierowana jest do osób cierpiących na takie schorzenia i dolegliwości jak krwiaki, zakrzepy, hemoroidy, nadciśnienie, niedociśnienie, choroby skóry, choroby oraz bóle serca, zapalenie żył, żylaki, trudno gojące się rany, itd.

  Kategoria: Medycyna naturalna


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Hemoroidy 23.07.2017 08:16 Im więcej takich portali, tym lepiej. Bo hemoroidy w Polsce to wciąż wstydliwy problem. Jakoś dziwnie jest u nas, że części chorób się...
 • wpis anonimowy Bioptron 02.10.2009 08:13 Kochani chciałam sie podzielic z Wami na temat lampy.Cud.... stwierdziłam sama na swojej skórze naprawdę to działa i to po kilku...
 • wpis anonimowy Septyk - rośliny lecznicze kosmetyki naturalne 18.06.2009 12:15 wyroby są rewelacyjne,sprawdziłem na sobie kto sam nie spróbuje nigdy w to nie uwierzy,WARTO SPRÓBOWAĆ
 • wpis anonimowy eKlinika.net - leceznie hemoroidów 09.05.2009 09:55 dużo informacji o chorobie i leczeniu, brak cennika

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor