Moje konto

Gmo

 • Podgląd bellabis.pl
  Bella-Bis

  P.P.H.U. Bella-Bis jest dystrybutorem naturalnych przypraw bez konserwantów, GMO, glutaminianu sodu. Oferuje zioła, przyprawy, sole, pieprze, mieszanki przyprawowe, sosy, a także zioła liofilizowane. Łącznie w ofercie posiada powyżej 100 przypraw, również tych z najdalszych zakątków świata.

  Kategorie: Sklepy i Hurtownie | Sklepy spożywcze

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd lgseeds.pl
  lgseeds.pl

  Firma Limagrain powstała w 1942 roku. Zajmuje się sprzedażą surowców siewnych. Oferuje groch, jęczmień, pszenicę, rzepak ozimy, kukurydzę kiszonkową oraz ziarnową. Prowadzi badania laboratoryjne, gdzie określa: kiełkowanie, czystość, wilgotność, czystość odmian i czystość GMO.

  Kategoria: Rolnictwo i Hodowla

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd eco-news.pl
  Eco-News.pl

  Portal ekologiczny. Zbiór informacji, porad oraz aktualności dotyczących ochrony środowiska, zwierząt i szeroko rozumianej energii odnawialnej (wiatrowa, słoneczna, geotermalna), a także aktualne informacje na temat GMO biopaliw, biomasy oraz agroturystyki.

  Kategoria: Serwisy branżowe

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd biotechnologia.com.pl
  Serwis Biotechnologiczny

  Serwis poświęcony biotechnologii a także: farmacji, kosmetologii. Źródło informacji na temat biotechnologii i jej wdrażania w farmacji i kosmetologii. Informacje biznesowe z rynku farmaceutycznego i kosmetycznego. Baza surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, aparatury i odczynników laboratoryjnych, firm działających w sektorze...

  Kategoria: Nauka i Edukacja

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd ekonews.com.pl
  EkoNews

  Artykuły i wiadomości związane z ekologią oraz filmy ekologiczne. Materiały umieszczone na portalu dotyczą szeroko rozumianej ekologii. Począwszy od zdrowego stylu życia, poprzez ochronę środowiska, tematy związane z GMO, Naturą 2000, gospodarką leśną czy odpadami, na prawie i energetyce kończąc.

  Kategoria: Nauka i Edukacja

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd zywnoscizywienie.pl
  Instytut Sadownictwa i Kwiaciarstwa

  Ogólnopolski projekt, którego zadaniem jest przygotować krajowy, strategiczny program badawczy, nakierowany na rozwój technologii żywności wysokiej jakości i rozwijanie współpracy nauki i przemysłu w zakresie nowych technologii żywności.

  Kategoria: Nauka i Edukacja

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd gbepolska.pl
  GBE Polska

  GBE Polska jest stowarzyszeniem powstałym na rzecz promocji dialogu między przeciwnikami i zwolennikami biotechnologii. Celem serwisu jest prezentowanie informacji w dziedzinie żywności genetycznie modyfikowanej i roślin transgenicznych. Do GBE Polska należą firmy zajmujące się w praktyce biotechnologią.

  Kategoria: Rolnictwo i Hodowla

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd biotechnolog.net
  Biotechnolog.net - serwis informacyjny

  Regulacje prawne biotechnologii, inżynierii genetycznej, diagnostyki laboratoryjnej, farmacji, innowacji i badań naukowych, GMO, transplantacji, testów genetycznych, terapii genowych. Do tego najnowsze informacje z kraju i ze świata dotyczące kwestii prawnych.

  Kategoria: Prawo

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd lifetree.pl
  LifeTree

  Sklep internetowy z kosmetykami naturalnymi m.in. marki Planeta Organica, Organic Shop oraz Natura Siberica. W ofercie takie serie jak Dead Sea Naturals czy Body Desserts. Wszystkie kosmetyki są certyfikowane i nie zawierają takich składników jak sls, GMO, parabeny czy silikony. Szeroka gama produktów: peelingów, scrubów do ciała,...

  Kategoria: Kosmetyki

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd https://essenz.pl/
  Essenz

  Firma oferuje dermokosmetyki, naturalne suplementy oraz produkty konopne pozyskiwane z surowców organicznych wolnych od GMO. W asortymencie można znaleźć produkty w 100% naturalne, takie jak: oleje konopne oraz wiele rodzajów serum.

  Kategoria: Kosmetyki

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd https://www.krasnystaw.eu
  Krasnystaw OSM

  Okręgowa spółdzielnia mleczarska OSM Krasnystaw specjalizuje się w produkcji masła, śmietany, jogurtów i twardych serów. Poszerza katalog o produkty w proszku, dietetyczne serki na kanapkę, zsiadłe mleko. Promuje rozwiązania bez GMO.

  Kategoria: Przemysł spożywczy

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd bas-pol.pl
  Bas-Pol

  Producent pasz dla zwierząt firma Bas-Pol posiada w swojej ofercie takie produkty jak: mączka rybna, fosforan paszowy, olej rybny, zakwaszacze oraz inne dodatki paszowe, które pomagają podczas hodowli zwierząt. Firma posiada produkty tzw. non GMO.

  Kategoria: Rolnictwo i Hodowla

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd https://www.fruitsvegetablesgroup.eu
  Fruits & Vegetables Group

  Firma Fruits & Vegetables Group z Gorzowa Wielkopolskiego jest dostawcą importowanych warzyw i owoców z Europy, Afryki oraz Ameryki Południowej. Skupuje także sezonowe owoce i warzywa pozbawione GMO oraz sztucznych konserwantów. Zapewnia transport zamówionych produktów zgodnie z wymogami sanitarnymi, prawnymi i epidemiologicznymi. Gwarantuje...

  Kategoria: Sklepy i Hurtownie

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd tymczasowo niedostępny
  Twój Cel To

  Sklep oferuje szeroki wybór naturalnych i zdrowych suplementów diety. Oferta obejmuje między innymi takie produkty jak witaminy bezglutenowe, naturalne suplementy z kolagenem oraz wegańskie tabletki na sen.

  Kategoria: Odżywki i suplementy

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd organicznysklepik.pl
  Organiczny sklepik

  Sklep internetowy ze zdrową żywnością certyfikowaną BIO lub EKO. Produkty rolnictwa ekologicznego pozbawione są substancji genetycznie modyfikowanych, sztucznych konserwantów przedłużających trwałość produktów oraz chemicznych środków poprawiających walory smakowe. W stałej ofercie: produkty bezglutenowe, bezcukrowe wolne od GMO,...

  Kategoria: Sklepy spożywcze

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd hamilton.com.pl
  J.S. Hamilton Poland Ltd. - rzeczoznawstwo i badania laboratoryjne

  Firma J.S. Hamilton Poland Ltd każde zamówienie traktuje indywidualnie i gwarantuje wysoką jakość, realizując kompleksowe usługi związane z oceną bezpieczeństwa i jakości produktów, wytwarzanych przez firmy należące do wielu branż, m.in.: spożywczej, chemicznej i petrochemicznej, farmaceutycznej, kosmetycznej, opakowaniowej oraz...

  Kategoria: Usługi

  Ocena: Ocena użytkowników:
 • Podgląd freedelikatesy.pl
  Freedelikatesy.pl

  Delikatesy internetowe w swojej ofercie posiadają produkty zdrowe i ekologiczne takie jak: nabiał, wędliny, pieczywo, warzywa, owoce, środki czystości i kosmetyki naturalne, produkty bezglutenowe. Produkty pochodzą z upraw ekologicznych i posiadają certyfikaty zgodności.

  Kategoria: Sklepy spożywcze

  Ocena: Ocena użytkowników:

Powiązane tagi

Ostatnie komentarze

 • Serwis Biotechnologiczny 18.01.2010 15:03

  Na prawde dużo informacji i doniesień naukowych z sektora biofarm. Nowoczesne leki itp