Glina


wpisy 1-15 z 15

 • Podgląd mokotow.policja.waw.pl
  Komenda Rejonowa Policji Warszawa II - Mokotów Ursynów Wilanów

  Komenda Rejonowa Policji Warszawa II działa na obszarze dzielnic Mokotów, Ursynów i Wilanów. Serwis zawiera codziennie aktualizowany dział wiadomości. Ponadto podane są tutaj dane kontaktowe do podległych jednostek policji, sekcji i dzielnicowych, porady, galeria zdjęć, informacje o policji i inne.

  Kategoria: Administracja


  Ocena: 3 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd owca-art.pl
  Anro

  Sklep internetowy oferuje magiczne ramki z gliną. Dzięki nim można utrwalić nie tylko uśmiech swojego maleństwa, również odcisk jego malutkiej rączki, stópki. Wszystkie ramki wytwarzane są ręcznie. Dodatkowo skrzynie, skrzynki, szkatułki, piórniki, kubki na długopisy, zegary i wiele innych przedmiotów z drewna ręcznie zdobionych.

  Kategoria: Upominki


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd fineko.pl
  FinekoArt - ramka z gliną

  Sklep internetowy oferuje magiczne ramki z gliną. Dzięki nim można utrwalić nie tylko uśmiech swojego maleństwa, również odcisk jego malutkiej rączki, stópki. Ramki są wytwarzane z bezpiecznych materiałów.

  Kategoria: Upominki


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ceramik-glina.pl
  Ceramik - kopalnia gliny

  Kopalnia zajmuje się sprzedażą gliny (ił plioceński), wydobywanej na podstawie posiadanej koncesji. Dostawa może być realizowana w postaci: bezpośrednio ze złoża, po wstępnym przerobie (do przecieraka sitowego włącznie), uformowana w pakiety (bloczki) na prasie ślimakowej.

  Kategoria: Materiały budowlane


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd paluszkami.pl
  Paluszkami.pl - sklep plastyczny dla dzieci

  Sklep proponuje bezpieczne produkty plastyczne uznanych światowych producentów: Alpino, Eberhard Faber, Havo, Jovi, Lukas, Nerchau, Play Mais, Snazaroo, Schjerning oraz innych. Kraina pobudzająca wyobraźnię dziecka.

  Kategorie: Artykuły dla dzieci | Sklepy hobbystyczne


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd fabrykagliny.pl
  Fabryka Gliny

  Warszawska pracownia ceramiczna stworzona przez absolwentki łódzkiej ASP, pasjonatki rękodzieła. Swoją pasją chcą dzielić się z innymi. W Fabryce Gliny można nauczyć się obcowania z gliną i znaleźć spełnienie swoich artystycznych zapędów. Pracownia zaprasza osoby w każdym wieku. Te, które mają już doświadczenia w rękodziele...

  Kategoria: Pracownie artystyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd bzmo.com.pl
  BZMO

  BZMO Bolesławiec to lider w produkcji ogniotrwałych prefabrykatów betonowych stosowanych bezpośrednio w procesie wytwarzania energii. Ponadto jest dostawcą wysokiej klasy surowców ceramicznych, a wśród klientów firmy są czołowe polskie i europejskie spalarnie odpadów, firmy z branży ceramicznej i cementowej. Oferuje m. in. betony...

  Kategoria: Firmy wg branż


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ceramicus.eu
  Ceramicus

  Pracownia ceramiki artystycznej Joanny Apanowicz Ceramicus zaprasza do zwiedzania galerii internetowej autorki. Wszystkie prezentowane prace są unikatami.

  Kategorie: Pracownie artystyczne | Rzeźba


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ceramik.info
  Ceramik - pracownia ceramiki artystycznej

  Pracownia Ceramiki Artystycznej Justyna Łodzińska zajmuje się ręcznym wyrobem ozdób ceramicznych (mozaika, rzeźba, płaskorzeźba). Wiodącym przedmiotem działalności jest wyrób mozaik montowanych na elewacjach domów oraz we wnętrzach na: ścianach, podłogach, kominkach, paleniskach. Pracownia służy poradą w zakresie wykończenia...

  Kategorie: Pracownie artystyczne | Ceramika


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd lepiesobie.blog.onet.pl
  Klementyna Kot - pracownia ceramiczna

  "Pracownia" to autorska galeria i pracownia ceramiczna Klementyny Kot. Warsztaty dla dzieci i dorosłych. Miejsce na różnorodne działania artystyczne.

  Kategoria: Pracownie artystyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd homofaber.com.pl
  Homo Faber - pracownia ceramiki Agnieszki Rybarczyk

  Prace powstają za pomocą ręcznych technik modelowania gliny co sprawia, iż każde dzieło jet niepowtarzalne i występuje tylko w jednym egzemplarzu. Prowadzone są także kursy i warsztaty ceramiki dla dzieci i dorosłych, firm i instytucji. Na miejscu w Galerii można kupić lub zamówić niepowtarzalne dzieło sztuki.

  Kategoria: Pracownie artystyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd mojaceramika.pl
  Mojaceramika.pl

  Blog Justyny Karamuz o ceramice artystycznej. Inspirujące przykłady sztuki ceramicznej, znalezione w internecie, książkach lub spotkane na żywo.

  Kategorie: Blogi | Hobby


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd pracowniaceramiczna.com.pl
  Amfora

  Pracownia ceramiczna Amfora to miejsce, gdzie miło można spędzić czas, nauczyć się lepienia w glinie, stworzyć unikatowe przedmioty artystyczne. Lepienia z gliny może spróbować każdy bez ograniczenia wieku. Pracownia zaprasza wszystkich na zajęcia indywidualne, rodzinne i inne w zależności od potrzeb.

  Kategoria: Pracownie artystyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd forma.ovh.org
  Forma - Stowarzyszenie Aktywności Twórczej

  Aktualności, wydarzenia, zdjęcia. Stowarzyszenie działa na terenie Szczecina i okolic, zajmuje się organizacją pokazów, warsztatów i szkoleń z różnych dziedzin, głównie różnych odmian rękodzieła.

  Kategoria: Organizacje i stowarzyszenia


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd szumimi.pl
  Szumi Mi przestrzeń działań twórczych

  SzumiMi – warsztaty, eventy, imprezy, prezenty w artystycznym klimacie. Atrakcje dla dzieci: malowanie buzi, bańki mydlane, wata cukrowa, występy klauna, animacje oraz mniej znane działania twórcze.

  Kategorie: Dla dzieci | Pracownie artystyczne


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor