Generowanie leadów


wpisy 1-5 z 5

 • Podgląd neocraft.eu
  Neocraft

  Firma specjalizuje się w marketingu baz danych oraz lead generation. Doradza w jaki sposób efektywnie wykorzystać innowacyjne narzędzia wspierające komunikację. Działania koncentruje na budowaniu baz danych konsumentów oraz przedsiębiorców, poddanych różnorodnym kryteriom selekcji. Dzięki temu firma może się pochwalić posiadaniem...

  Kategoria: Marketing i Reklama


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd pwc.pl
  PwC IT Services Sp. z o.o.

  PwC specjalizuje się w doradztwie biznesowym, prawnym i podatkowym, wykonując na zlecenie klientów również szczegółowe audyty. Specjaliści działu Customer Technology zajmują się wspieraniem klientów biznesowych w przeprowadzeniu transformacji cyfrowej. Opierając się na technologiach marki Oracle, Salesforce, Microsoft i SAP Hybris,...

  Kategoria: Doradztwo


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://hotlead.pl
  hotLead.pl

  Firma wspierająca działania sprzedażowe, której główne usługi skupiają się na pozyskiwaniu klientów i outsourcingu sprzedaży. Generuje leady ponad 12 różnymi metodami, dywersyfikując w ten sposób działania umożliwiające rozwój oraz ekspansję firmy nie tylko w Polsce, ale również za granicą.

  Kategorie: Reklama w Internecie | Agencje reklamowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd https://get-lead.pl
  Get-Lead

  Usługa GetLead to wyszukiwanie dla klientów partnerów handlowych. Zespół specjalistów z dziedziny handlu i pozyskiwania klientów, kompleksowo zajmuje się procesem nawiązania współpracy z nowymi klientami. Nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz autorskie bazy danych, zapewniają wysoką skuteczność działań.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd activeads.pl
  Active ADS

  ActiveADS oferuje skuteczną reklamę online: kampanie reklamowe Google Ads, generowanie leadów, reklamę facebook i reklamę instagram.

  Kategoria: Reklama w Internecie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 5.0

Reklama

Powiązane tagi

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor