Dystrybucja ulotek


wpisy 1-14 z 14

 • Podgląd btl-complex.pl
  BTL Complex

  BTL jest dynamicznie rozwijającą się firmą dystrybucyjną, której głównym przedmiotem działalności jest dystrybucja bezadresowa. Firma specjalizuje się w kolportażu ulotek, gazetek reklamowych (wszelkiego rodzaju druki bezadresowe). Oferuje także usługi związane z marketingiem bezpośrednim, m.in. kolportaż dedykowany, czy...

  Kategoria: Artykuły reklamowe


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ulotek.com.pl
  Ulotek.com.pl

  Firma ulotek.com.pl zajmuje się profesjonalnym roznoszeniem ulotek. Oferuje plany kolportażu i kilkustopniowy systemem kontroli.

  Kategoria: Marketing i Reklama


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 4.0
 • Podgląd roznoszenie.net
  Kolporterownik - dystrybucja ulotek

  Agencja reklamowa Kolporterownik zaprasza do współpracy wszystkie osoby, chcące zwiększyć obroty swojej firmy. Od wielu lat zajmuje się kompleksową obsługą działów marketingowych firm. Działa na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Do roznoszenia ulotek podchodzi z pasją i dużym zaangażowaniem.

  Kategoria: Agencje reklamowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd doskrzynek.pl
  Doskrzynek

  Profesjonalny kolportaż materiałów reklamowych na terenie województwa mazowieckiego, lubelskiego i łódzkiego. Dystrybucja kontrolowana wewnętrznie.

  Kategorie: Marketing i Reklama | Usługi


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 5.0
 • Podgląd nikewar.pl
  Nike Reklama i Promocja

  Dystrybucja gazetek, kolportaż ulotek, roznoszenie ulotek w oparciu o własne bazy danych. Dystrybucja materiałów reklamowych: mailing ulotka, broszury, ulotki reklamowe, katalogi i gazety reklamowe.

  Kategoria: Marketing i Reklama


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd springermedia.pl
  SpringerMedia

  SpringerMedia zajmuje się drukiem, dystrybucją oraz kolportażem ulotek. Oferuje również akcje marketingowe a także usługi kolporterów i hostess. SpringerMedia to odpowiedź na oczekiwania klientów poszukujących nowych dróg rozwoju swojej firmy, optymalizacji kosztów oraz profesjonalnego wsparcia, aby zwiększyć efektywność i wypaść...

  Kategoria: Agencje reklamowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 3.0
 • Podgląd ulotkarze.com.pl
  Ulotkarze

  Kolportaż ulotek na terenie całego kraju. Roznoszenie ulotek za pośrednictwem różnych metod dostosowanych indywidualnie pod potrzeby i wymagania klientów. Pełny monitoring zlecenia.

  Kategoria: Usługi


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd info.gda.pl
  Info Distributions

  Agencja reklamowa Distributions oferuje druk oraz kolportaż materiałów reklamowych, projektowanie stron internetowych oraz sprzedaż szerokiej gamy gadżetów reklamowych.

  Kategoria: Agencje reklamowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd seg-way.pl
  Seg-way.pl

  Wynajem segway'ów na imprezy integracyjne,firmowe,pikniki i eventy. Nowa forma aktywnego wypoczynku na powietrzu. Nauka jazdy na segway'u, organizacja konkursów i zawodów sportowych. Prowadzenie mobilnych kampanii reklamowo-promocyjnych z wykorzystaniem segway'a jako nowego nośnika reklamy i uzupełnienia klasycznych kampanii outdoorowych,...

  Kategoria: Wypożyczalnie


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd igepa-viscom.pl
  Igepa-Viscom.pl

  Sprzedaż i dystrybucja ploterów i innych urządzeń służących do produkcji gadżetów reklamowych, plakatów, ulotek oraz banerów. Firma zajmuje się także serwisowaniem tych urządzeń na terenie całego kraju.

  Kategoria: Artykuły dla firm


  Ocena: 2 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd ebmarketing.pl
  E.B Marketing

  Firma świadcząca usługi na rynku kolportażu materiałów reklamowych. Mailing adresowy, mailing bezadresowy, kolportaż uliczny, dystrybucje selektywne.

  Kategoria: Agencje reklamowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd cplt.pl
  Centrum Promocji Lokalnej TIM

  Firma została założona w roku 2000. Początkowe jej działania to kolportaż ulotek reklamowych na terenie Krakowa i okolic. Firma jest wydawcą magazynów z serii: Hallo Kraków. Dystrybucja odbywa się przede wszystkim na terenie Krakowa, jak również Wieliczki, Skawiny, Niepołomic, Zabierzowa.

  Kategoria: Marketing i Reklama


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0
 • Podgląd uloteks.pl
  Uloteks

  Uloteks zajmuje się kolportażem bezadresowych materiałów reklamowych i informacyjnych.

  Kategoria: Marketing i Reklama


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0 Komentarzy: 1
 • Podgląd shan.com.pl
  SHAN

  Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją artykułów szkolnych i biurowych. Oferuje m.in. papiery kolorowe, kartony kolorowe, kostki biurowe kolorowe i białe, koperty różnego formatu, teczki biurowe, papier biały A5, papier do wydruku recept, papier kredowy do różnego rodzaju ulotek czy plakatów, papier ozdobny do dyplomów i wizytówek,...

  Kategorie: Artykuły dla firm | Artykuły biurowe


  Ocena: 1 Ocena użytkowników: 0.0

Reklama

 • Guru AGD - pomagamy wybrać sprzęt AGD

Ostatnie komentarze

 • wpis anonimowy Uloteks 09.01.2010 18:32 Współpracujemy z firmą Uloteks już od dłuższego czasu w zakresie kolportażu ulotek- ulotki roznoszone fachowo i solidnie Polecam!!!

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor