sylwunia78

sylwunia78

Dołączył: 06.04.2011

Komentarzy: 5

Shoutbox

Brak wpisów

Napisz wiadomość

Dodane komentarze (5)

 • Speak Up - 04.08.2011 13:42 0

  Bardzo dobra szkoła - jestem pod dużym wrażeniem. moje diecko – nie mając do czynienia z językiem angielskim, po podstawowym kusie potrafi już się porozumiec. System ratalny nie nadwyręża rodziennego budżetu, a lektorzy są przychylnie nastawieni do dzieci.

 • Five Restautant - restauracja w Warszawie - 06.04.2011 13:37 0

  Rzeczywiście pizza i pasta sa specjalnoscia tego lokalu. za każdym razem kiedy przychodzę tu z męzem zamawiamy wspomniane dania. Pizze na zakąske, a paste na drugie. Smaczne i pozywne. Przede wszystkim tez tanie - jak na knajpe mieszczaca się w pobliżu centrum. Bylam tez raz na zabawie karaoke organizowanej przez moja firme. Dobra zabawa to mało powiedziane.

 • Stary Dom - 06.04.2011 13:22 0

  Jak na jakość dan, wystroj oraz warszawskie ceny, naprawdę nie jest tu drogo. Jak dobrze pamiętam bylam tam dwa razy. W pamięć zapadly mi zeberka z pieca. Mieciutkie mieso, a to – trzeba przyznać – ze rzadko się zdarza. Przynajmniej rzadko zdarzalo się w knajpach, w jakich bylam. Caly wystroj restauracji jest tak magiczny, ze nie chche się z tamtad wychodzić. Piotr Adamczyk się spisal.

 • Kamienne Schodki - restauracja - 06.04.2011 13:13 0

  Miałam okazję być po raz pierwszy w lokalu na imprezie organizowanej przez firme w jakiej pracowałam. Pieczeń z bodajze sarniny - była przepyszna. Bardzo fajnie to wszystko wyglądało. Można było posmakować. Ale, aby samemu tam się wybrać i wyjść z pełnym żołądkiem trzeba mieć dość zasobny portfel. Tak wiec wizyta ta pewnie była moja ostatnia. Chociaz kto wie.

 • Rosa - 06.04.2011 13:01 0

  Byłam na weselu, gdzie catering organizowala ta firma. Przyznam, że dania dosc pokaźne. Polskie potrawy pomieszane trochę ze światowymi smakami. Najlepsze co jadlam to pomidory z mięsnym farszem. Pychota. Próbowalam w domu zrobić cos podobnego, ale niestety nie miało to takiego smaku jak na weselu. Dobrym pomysłem były deski winogron z orzechami i krakersami - nieziemsko to wygląda. Ceny nie są najnizsze, ale na taką uroczystość jak slub jest jak znalazł.

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor