jendrej

jendrej

Dołączył: 28.08.2017

Komentarzy: 3

Shoutbox

Brak wpisów

Napisz wiadomość

Dodane komentarze (3)

  • Mapy Google - 28.08.2017 23:44 +1

    Najlepsze mapy. Myślę, że nie tylko darmowe, bo co lepszego można by sprzedać? Oprócz zwykłych funkcji typu pokazywanie trasy (bardzo rozwinięte) czy mapa satelitarna warte uwagi jest też na przykład Street View, czyli możliwość wirtualnego zwiedzania ulic w wielu miastach i na świecie dzięki zdjęciom satelitarnym wykonywanym z samochotu. Naprawdę, jeśli ktoś do tej pory nie zna Google Maps, to chyba mieszka pod kamieniem :) . . Po namyśle brakuje mi zaznaczonych mniejszych ścieżek oraz numeracji domów. Ale to mam, dość dobrze zrobione, w OpenStreetMap, która też jest darmowa.

  • Wykop.pl - 28.08.2017 23:13 0

    Jakiś dziwny ten opis. Strona z obrazkami? Co? Owszem, są tam śmieszne obrazki, ale ten opis jest dość nietrafiony. Głównym założeniem serwisu było gromadzenie ciekawych linków. Niestety, poziom strony mocno spadł. Teraz na stronie głównej praktycznie pod wszystkim komentarze pełne są osobników rodem z Onetu, którzy tylko gadaliby o polityce, a na dodatek obrażali wszystkich, zarówno osoby publiczne, jak i innych użytkowników. Na mikroblogu z kolei aktywność użytkowników wygląda jak mieszanina Reddita i różnorakich chanów… Co w sumie mi się podoba. Akurat dla mnie.

  • Programy Aionela - 28.08.2017 23:06 0

    Większość programów wydaje mi się średnio użyteczna i mało kreatywna, z łatwością możnaby znaleźć dla nich jakieś zamienniki. Gry nie są szczególnie dobrze zaprogramowane, no ale zostały zrobione chyba ponad 15 lat temu, więc można to wybaczyć. Poza Fast Ball 2, czyli klonem Arkanoida, gdzie, w przeciwieństwie do innych podobnych gierek, miejsce na paletce, w które uderza piłeczka, nie zmienia toru lotu. Nijak nie mogę się do tego przyzwyczaić. Autor też gdzieś zniknął. Jakiś rok temu zainteresowałem się tym wszystkim, co publikował na swojej stronie, wysłałem mu maila, wpis do księgi gości, a nawet pocztówkę. Do tej pory nie opublikował wpisu i pocztówki na stronie. Wydaje mi się to dziwne, bo pocztówkę musiał zauważyć. Zignorował ją? Wyprowadził się? A może coś mu się stało? Tak czy inaczej, brak jakiejkolwiek jego reakcji mocno ochłodził moje zainteresowanie i obniżył moją ocenę strony.

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor