Gabor

Miniaturka gabor-security.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://gabor-security.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Koncesjonowane biuro ochrony Gabor jest specjalistą w zakresie ochrony osób i mienia. Działalność biura obejmuje ponadto patrole interwencyjne oraz usługi konwojowania. Zapewnia bezpieczeństwo organizacji w zakresie ochrony teleinformatycznej czy też zabezpieczenia przed atakiem terrorystycznym.

Tagi: usługi detektywistyczne, prywatny detektyw, agencja detektywistyczna, ochrona osób i mienia, firma ochroniarska, ochrona osób

Gdzie: Gdańsk

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Piotr pGDYNIA (*.rev.pro-internet.pl) - 11.11.2018 08:18 0 + -

    Witam wszystkich serdecznie według mnie Firma jest bardzo dobra wypłaca na czas mają parę obiektów na trenie trójmiasta nie udzielę tutaj takich informacji jakie .Jeśli chodzi o pan Łukasz Gardyza Właściciela firmy mam z nim bardzo dobry kontakt telefoniczny i mogę powiedz że bardzo poważnie podchodzi do ludzi i do swoje pracy i firmy

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ftsgpkowpt:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor