Bhp-online.com

Miniaturka https://bhp-online.com

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 4)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: https://bhp-online.com (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: W ofercie sklepu znajdują się tablice i piktogramy: tablice budowlane, tablice informacyjne, zawieszki informacyjne, strefy zagrożenia wybuchem, znaki niebezpieczeństwa, piktogramy, tablice orientacyjne, znaki stacji pali, tablice leśne, wojskowe, kolejowe tablice informacyjne, oznaczenia placów zabaw, kąpielisk, palarni, znaki odpadów i nieczystości, znaki realistyczne i pozostałe.

Tagi: znaki ewakuacyjne, znaki bhp, instrukcje bhp

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Marian (*.dynamic.chello.pl) - 14.07.2016 21:19 0 + -

    Pierwszy naprawdę bardzo dobrze wyposażony sklep tego typu, spotkałem się do tej pory z różnymi tego typu stronami ale w każdym przypadku albo dokumentacja była licha albo kontakt zerwany po opłaceniu zamówienia. Dopiero gdy trafiłem na sklep pani Agnieszki po którymś z rzędu zakupie upewniłem się, że sprzedawany towar nie wymaga sprawdzania, ponieważ otrzymana dokumentacja jest naprawdę na najwyższym poziomie. Dodatkowo możliwość zakupu dostępnych dokumentów, które otrzymuję na e-mail w niecałe 10 minut to idealne rozwiązanie dla osób, którym bardzo zależy na czasie. Współpraca z bhp-online to naprawdę czysta przyjemność. Polecam wszystkim!!!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst fsmvhbsciu:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor