Moje konto
Miniaturka vtrip.pl

VTrip.pl - portal turystyczny
Biura Podróży

http://www.vtrip.pl   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Firma pośredniczy w sprzedaży wycieczek i obozów młodzieżowych. Oferta obejmuje: bilety lotnicze, hotele, pensojnaty, campingi - w takich państwach jak Egipt, Turcja Grecja, Majorka, Bułgaria, Portugalia, Chorwacja, Hiszpania, Tunezja. Na stronie publikowane są również artykuły o tematyce związanej z turystyką.

Lokalizacja: Gliwice

Tagi: last minutewakacjewycieczkibiuro podróżyegipttunezjaturcjakretacyprrodoshiszpaniamajorkateneryfadominikanaoferty biur podróżyurlop

Oceń i skomentuj - VTrip.pl - portal turystyczny

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst mtanagrycn:

 • nie skusze się

  0 + -
 • dawidpolakowski

  dla mnie podejrzany dostawca ... wolę urlop w górach !!!

  -1 + -
 • Wysokie ceny, lepsze wakacje.pl

  -1 + -
 • W zeszłym roku chciałem z nich skorzystać ale nie wiedzą czyją ofertę sprzedają , bo nie są ich organizatorem , chciałem porównać ceny i obsługa była mało kompetentna , zwrócono mi uwagę żebym nie marudził i nie zadawał wiele pytań bo nie są informacją turystyczną , albo kupuje albo dowidzenia - czegoś takiego jeszcze nie było , drugi raz już się z nimi nie skontaktuje - nie polecam zwłaszcza teraz w kryzysie , powinno sie dbać o nas klientów a nie tak obcesowo .

  0 + -
 • Portal godny polecenia!! :):) Obsługa szybka i bardzoooo miła!:):) Polecam! :):)

  -3 + -

Firmy z tej samej kategorii Biura Podróży


VTrip.pl - portal turystyczny - podobne strony