QS Sp. z o.o.

Miniaturka qsgroup.eu

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.qsgroup.eu (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Monitoring GPS i lokalizacja pojazdów online. Program do zarządzania flotą samochodową z modułem lokalizacji GPS. Pozwala on na śledzenie pojazdów i kontrolę paliwa w zbiorniku online. Wykresy i raporty pomagają w pełnej analizie stylu jazdy auta, a sonda paliwa pomaga na eliminację kradzieży paliwa. System Practiqs pozwala na redukcję kosztów eksploatacji floty w każdej firmie niezależnie od ilości posiadanych aut i innych pojazdów np. maszyny budowlane.

Tagi: lokalizatory gps, monitoring gps, lokalizacja pojazdów, kontrola paliwa, kontrola zużycia paliwa

Kategorie: 

Statystyki: Strona qsgroup.eu ma 428112 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 7989 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (93.4%). Do strony kieruje 26 odnośników.

Czas ładowania strony: 0.2s (bardzo szybko).

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "QS Sp. z o.o.". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst fdukmsvbrx:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor