Auxilia

Miniaturka auxilia.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 7)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://auxilia.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Firma Auxilia istnieje na rynku od 2003 roku, a od roku 2005 funkcjonuje jako spółka kapitałowa. Od początku istnienia Auxilia współpracuje z kancelarią prawną Lexbridge Marcin Groński i Partnerzy Spółka Partnerska. Działalność firmy polega na pomocy w uzyskiwaniu odszkodowań. Klientami firmy są osoby poszkodowane w wypadkach komunikacyjnych oraz tych, do których doszło w miejscu pracy. Z usług tej firmy odszkodowawczej mogą również skorzystać osoby poszkodowane w wyniku błędów lekarskich.

Tagi: odszkodowania, odszkodowanie

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Piotrek (*.r.tradepartner.pl) - 24.07.2019 09:38 0 + -

    Firma Auxilia uzyskała dla mojej mamy bardzo wysokie odszkodowanie za wypadek drogowy. Mama dzięki niemu ma pieniądze na leczenie, a szczególnie rehabilitację, bo po wypadku wymaga ciągle stałej opieki i pracy z lekarzami. Ale jest lepiej, między innymi także dzięki odszkodowaniu z Auxilia. Moja opinie o tej firma jest jak najlepsza :).

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ijklpoyzhp:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor