Informed

Miniaturka informed.com.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 1)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.informed.com.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Internetowy Informator Medyczny. Serwis poświęcony zdrowiu z działem ogłoszeń o placówkach medycznych, artykułami o zdrowiu i aktualnościami dla lekarzy.

Tagi: szpital, przychodnia, lekarze specjaliści, badania specjalistyczne, ptasia grypa, grypa jelitowa, wrzody

Gdzie: Wrocław

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • meesieq 1 meesieq - 27.02.2009 10:58 0 + -

    Rewelacyjna baza danych! Mają chyba wszystkie placówki z polski (zarówno prywatne jak i publiczne). Do mnie przemówiło również forum z dyżurującymi lekarzami. Jednocześnie mogliby popracować nad nawigacją, ale nie jest to duży problem. Ogólnie świetna strona jeśli chcesz dbać o swoje zdrowie lub pilnie poszukujesz jakiegoś specjalisty w każdym zakątku Polski. Dla mnie 8/10 punktów.

  • wpis anonimowy wiesław (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 23.01.2009 10:58 +2 + -

    Potwierdzam rekomendację. Strona zawiera wiele potrzebnych informacji zwłaszcza teleadresowych. Również w działach tematycznych jest wiele artykułów o chorobach i zalecanych terapiach, a zwłaszcza zapobieganiu im.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst lafagwvpmg:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor