Robert Ofiara Kancelaria Adwokacka

Miniaturka adwokat-odszkodowania.com

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 5)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://adwokat-odszkodowania.com (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Usługi zastępstwa prawnego i procesowego w sprawach o odszkodowania. Kancelaria specjalizuje się w sprawach o odszkodowania za: wypadki komunikacyjne, wypadki śmiertelne, błędy lekarskie i zakażenia, wywłaszczenia oraz zwroty nieruchomości wywłaszczonych, niesłuszne aresztowania, znęcanie, służebność przesyłu. Kancelaria działa na terenie całego kraju.

Tagi: odszkodowania warszawa, kancelaria odszkodowawcza, wypadek komunikacyjny

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Ewelina Wawer (*.play-internet.pl) - 20.11.2014 11:37 0 + -

    Korzystałam z pomocy Pana mecenasa w sprawie o odszkodowanie i zadośćuczynienie po wypadku samochodowym. Sprawa trwała prawie 3 lata. W sprawie karnej próbowano mi wmówić, że się przyczyniłam do wypadku wbiegając na pasy a prze to ubezpieczyciel mi w ogóle odmówił wypłaty. Tutaj jestem bardzo właśnie wdzięczna Panu mecenasowi oraz aplikantowi Mateuszowi Nowickiemu, który na rozprawie wspaniale zadawał pytania biegłym. Dzięki naszemu wspólnemu uporowi w osiągnięciu celu sprawa skończyła się pomyślnie. Jestem zadowolona i naprawdę polecam.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst uiixncgjac:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor