KTM Pracownia Programistyczna - Systemy Zarządzania Symfonia i Forte

Miniaturka ktm.com.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.ktm.com.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Firma oferuje profesjonalne rozwiązania aplikacyjne z zakresu finansów i rachunkowości oraz zarządzania kadrami, których zakres zastosowań adresowany jest do segmentu przedsiębiorstw małej i średniej wielkości. Specjalizuje się w wykonywaniu rozwiązań informatycznych, usług wdrożeniowych oraz szkoleń do programów Symfonia oraz Systemu Zarządzania Forte producenta oprogramowania firmy Sage. Oferowane oprogramowanie wielokrotnie zdobywało wyróżnienia, certyfikaty i rekomendacje opiniotwórczych organizacji branżowych, w tym: Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami i Instytutu Maszyn Matematycznych.

Tagi: oprogramowanie księgowe, systemy erp, usługi informatyczne, programy symfonia

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "KTM Pracownia Programistyczna - Systemy Zarządzania Symfonia i Forte". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst cgngxvynvd:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor