Kancelaria Adwokacka Ius Cogens

Miniaturka iuscogens.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 4.8 (ocen: 13)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://iuscogens.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Kancelaria Adwokacka Ius Cogens świadczy pomoc prawną z takich dziedzin jak prawo cywilne, rodzinne, spadkowe oraz sprawy karne. Specjalnością Kancelarii są sprawy rozwodowe, podziału majątku i odszkodowawcze. W dziedzinie odszkodowań prowadzi postępowania dotyczące szkód majątkowych, w tym komunikacyjnych, szkód na osobie i błędów medycznych. W dziedzinie prawa cywilnego zajmuje się sprawami o rozliczenie nakładów na nieruchomość, zasiedzenie czy zniesienie współwłasności. Z zakresu prawa administracyjnego prowadzi sprawy o opłaty adiacenckie i planistyczne. Doradzamy w sprawach prowadzenia działalności gospodarczej.

Tagi: adwokaci, prawnik, pomoc prawna, odszkodowania, sprawy karne, rozwody, podział majątku, spadki, sprawy spadkowe, zachowek, toruń, ciechanów

Gdzie: Toruń

Kategorie: 

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy Zadzisław T (*.adsl.inetia.pl) - 26.01.2015 14:28 0 + -

    Polecam, w trudnej sprawie rozwodowej pomógł w przeprawie z żoną.

  • wpis anonimowy Marlena Deskof (*.torun.mm.pl) - 08.11.2013 22:05 0 + -

    Adwokat Marcin Synak pomógł mojemu mężowi w sprawie o zwieszenie wykonania kary, uratował sytuację w chwili gdy myśleliśmy, że nie ma już wyjścia. Polecam dla każdego, kto jest w sytuacji bez wyjścia!

  • wpis anonimowy Piotr (*.torun.mm.pl) - 05.10.2013 14:23 0 + -

    Wielka fachowość całego zespołu. Pomogli mi bardzo szybko wyegzekwować należność od dłużnika, z którym miałem problem przez ponad rok. Bardzo skuteczni!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst xcqyoxljyg:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor