Czarny Biały - kurs rysunku

Miniaturka czarnybialy.com

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 3.2 (ocen: 11)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://czarnybialy.com (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Zajęcia w szkole Czarny Biały nie tylko poszerzają wiedzę z zakresu rysunku, ale również przygotowują uczniów do egzaminów na wyższe uczelnie. Organizowane są również kursy wakacyjne oraz intensywne warsztaty indywidualne po maturze, dla osób chcących dostać się na wyższą uczelnię. Zajęcia prowadzone są przez architektów, dla których rysunek to nie tylko pasja, ale również sposób na życie.

Tagi: szkoła rysunku, nauka rysunku

Kategorie: 

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy Anonim (*.play-internet.pl) - 04.08.2014 14:45 0 + -

    Ale słabe komentarze z tego samego ip w tym samym dniu. Strasznie żałosne

  • wpis anonimowy anonim (*.free.aero2.net.pl) - 17.01.2014 12:01 -1 + -

    Szukałem długo - po drodze zaliczyłem dwa kursy (też w centrum Krakowa blisko Rynku). Teraz jestem szczęśliwym studentem architektury PK (a moi koledzy z poprzednich kursów NIE)Szkoda czasu Polecam serdecznie, bardzo sympatyczne zajęcia, wymagający prowadzący (pracownicy naukowi Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej)

  • wpis anonimowy anonim (*.free.aero2.net.pl) - 17.01.2014 11:36 -1 + -

    Chodziłam do nich na kurs rysunku i się dostałam!! Teraz jestem szczęśliwą studentką drugiego roku architektury! Coś o czym zawsze marzyłam :) Zajęcia superprofesjonalne, piękne wnętrza pracowni, adres pod który nie sposób nie trafić, Mały Rynek 2 :) świetni prowadzący, masa ciekawych informacji na tematy architektoniczne, rysunkowe i nie tylko :) Nic tylko się zapisywać i zdawać tak jak ja. Szczerze polecam!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst nvyleaziqg:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor