A. Staniszewski

Miniaturka staniszewski.info

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.staniszewski.info (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Zakład Remontowo Budowlany Andrzej Staniszewski z Cieszyna od 1984 roku zajmuje się kompleksowymi usługami w zakresie dekarstwa i izolacji. Oferta zawiera realizację nowych i remonty starych pokryć dachowych w technologii pap termozgrzewalnych, membran EPDM i folii PVC. Ponadto proponuje wykonawstwo i materiał szwedzkich systemów hydroizolacyjnych mających zastosowanie w przypadku dachów płaskich, parkingów, budowli podziemnych, tarasów zielonych, zbiorników ppoż i wysypisk śmieci.

Tagi: pokrycia dachowe, remonty dachów, dachy, pokrycia, usługi dekarskie, usługi budowlane, usługi remontowe

Gdzie: Cieszyn

Kategorie: 

Statystyki: Strona staniszewski.info ma 1244589 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 20294 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (94.1% odwiedzin). Do strony kieruje 12 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "A. Staniszewski". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst knvvssozdz:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor