Nawigacja GPS

Miniaturka naviexpert.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.naviexpert.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: NaviExpert, czyli nawigacja samochodowa GPS na telefony komórkowe oraz inne urządzenia mobilne z dostępem do Internetu, posiadające możliwość podłączenia do nich odbiornika GPS.

Tagi: nawigacja, gps, samochodowa, satelitarna

Gdzie: Poznań

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy tom (*.icpnet.pl) - 09.11.2008 15:14 0 + -

    NaviExpert jest wg mnie bardzo dobrym systemem nawigacji gps. Jest to nawigacja działająca w telefonie komórkowym, a więc nie trzeba dokupywać żadnych dodatkowych urządzeń nawigacyjnych. W telefonach, w których jest gps nie trzeba także dokupywać odbiornika gps. Technologia gps w telefonach jest nowsza bo bazująca na a-gps przez co wyszukanie satelitów jest szybsze niż w odbiornikach zewnętrznych. NaviExpert działa na wiele typów telefonów i jest to nawigacja on-line przez co nie trzeba nigdy aktualizować map, gdyż te są pobierane z Sewera. Ponadto "nawigacja NaviExpert" korzysta z danych "Community Traffic" - technologii, która zbiera dane o warunkach drogowych. Dzięki temu w trasach premium jest możliwość omijania korków samochodowych. Zostało to ostatnio potwierdzone przez "Wielki Test Nawigacji" w Warszawie. NaviExpert dał też możliwość wyboru abonamentu w zależności od nawyków nawigacyjnych kierowców. Można wybrać abonament długi droższy lub krótszy najtańszy za 2zł na dzień. Krótsze abonamenty są dobre dla osób które rzadko korzystają z nawigacji. Abonament premium jest z kolei kierowany dla biznesmenów, którzy nie chcą stać w korkach samochodowych i tracić pieniądze. stanie w korkach to koszt alternatywny i w przypadku biznesmenów wcale nie mały!

  • wpis anonimowy Michał (*.icpnet.pl) - 29.10.2008 10:10 0 + -

    Używam nawigacji gps NaviExpert w telefonie Nokia n95 8g. Bardzo dobrze się sprawuje. Mam wykupiony stały abonament, ale można za chyba 2 zł wykupić abonament 1 dniowy. Nawigacja w telefonie jest bardzo nowoczesnym rozwiązanie. NaviExpert ma funkcję omijania korków i utrudnień drogowych, pomaga to szybciej dotrzeć do celu.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst minmlucoiy:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor