Beatur Polska Sp. z o.o.

Miniaturka beatur.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 4.4 (ocen: 30)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.beatur.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Biuro Podróży Beatur oferuje wczasy autokarowe, obozy młodzieżowe, wyjazdy studenckie, wycieczki objazdowe i zielone szkoły. Główne kierunki to: Albania, Bułgaria, Chorwacja, Czarnogóra, Hiszpania i Grecja. Ponadto w ofercie wynajem autokarów turystycznych.

Tagi: wakacje, wczasy, obozy, młodzież, wycieczki, albania, bułgaria, hiszpania, grecja, czarnogóra, chorwacja, wyjazdy autokarowe, zielone szkoły

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy marekpta (212.87.246.*) - 02.08.2013 10:28 0 + -

    Wymarzony wyjazd do Istambułu na 2 dni - więc kupienie tanich wczasów w Bułgarii z powiadomieniem o o sobie niepełnosprawnej i wprosba o minimalne udogodnienie i w drogę. Przyjazd udogodnienie 4 piętro w hotelu 4 piętrowym bez windy, osoby (z jednego zgłoszenia) do pomocy w drugim końcu hotelu - trudno - wycieczka fakultatywna do Istambułu zaraz bierzemy sie do zapisania - brak miejsc ale zastępczo moga nas zapisać na wycieczkę z rosyjskim i angielskim przewodnikiem w lokalnym biurze ok bierzemy i tu jasny punkt biuro bulgarskie z własnej inicjatywy zapewnia nam polskiego pilota i przewodnika. Powrót do kraju 30 godzin w autobusie bez klimatyzacji, pilota, skrzyni biegów, układu chłodzenia silnika itp/ Wczasy z Beaturem to cos tak niezwykłego, że polecam to biuro ludziom bardzo odważ i wytrzymałym normalni lepiej niech poszukają innego

  • wpis anonimowy krystyna (*.telnet.krakow.pl) - 22.05.2013 14:41 0 + -

    Serdecznie polecam biuro Beatur. Bardzo dobra organizacja.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst bxsmdcongw:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor