Sadzonki żurawiny

Miniaturka zurawina.net

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 4)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://zurawina.net (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona poświęcona żurawinie wielkoowocowej. To roślina pochodząca z Ameryki Północnej i jest bliską krewniaczką występującej w Polsce żurawiny błotnej. Właściwości prozdrowotne oraz kulinarne obu gatunków są niemalże identyczne, natomiast to co je różni to wielkość owoców oraz możliwość uprawy żurawiny wielkoowocowej. Na stronie znajdują się informacje poświęcone właściwościom leczniczym żurawiny, dotyczące jej uprawy oraz możliwości jej wykorzystania kulinarnego.

Gdzie: Kępiny

Kategorie: 

Statystyki: Strona zurawina.net ma 1777515 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 25654 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (89.2% odwiedzin). Do strony kieruje 12 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Sadzonki żurawiny". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst obpfriwcmv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor