Artcop - wyroby z plexi

Miniaturka artcop.eu

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.artcop.eu (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Szkło akrylowe, szkło organiczne - to inne nazwy dla przezroczystego tworzywa sztucznego znanego szerzej jako pleksi, pleksiglas, metapleks. Składający się z wiązań polimerowych budulec ma bardzo szczególne własności, które sprawiają, że znajduje wiele zastosowań na rynku. Właściwości takie jak duża przezroczystość, łatwość obróbki, wytrzymałość na warunki temperaturowe, odporność na działanie ultrafioletu sprawiły, że pleksi stało się towarem docenionym przez reklamę. Można z niego wykonać estetyczne, wielobarwne, w dowolnych kształtach tablice, tabliczki, napisy, pylony, witacze, reklamy świetlne i niepodświetlane z pleksi.

Tagi: wyroby z plexi, wyroby z pleksi, stojak z pleksi, stojaki z plexi, podstawki z pleksi

Kategorie: 

Statystyki: Strona artcop.eu ma 6371135 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje mało, bo tylko 2 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Artcop - wyroby z plexi". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst vanflntlxn:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor