Muzyka z reklam

Miniaturka muzykazreklam.tv

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 4.7 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://muzykazreklam.tv (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Najciekawsze i najpopularniejsze reklamy telewizyjne, w których wykorzystano podkłady muzyczne oraz fajne piosenki. Każda reklama w formie filmiku video jest szczegółowo opisana, otagowana i przypisana do odpowiedniej kategorii oraz, co najważniejsze, zawiera tytuł i wykonawcę wykorzystanego w niej utworu muzycznego, który można także odsłuchać w pełnej wersji nie opuszczając strony. Istnieje także możliwość aktualizowania bazy reklam za pomocą prostego formularza bez potrzeby rejestracji.

Tagi: muzyka z reklam, reklamy tv, tytuły piosenek, muzyka, piosenka, reklama, telewizja, mp3

Kategorie: 

Statystyki: Strona muzykazreklam.tv ma 1736777 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 26338 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Do strony kieruje mało, bo tylko 6 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Muzyka z reklam". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst vouavtsvjk:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor