Grupa Norblin

Miniaturka norblin.eu

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.norblin.eu (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Grupa kapitałowa powstaje zazwyczaj wtedy, gdy chodzi o długofalowe inwestowanie. Projekty inwestycyjne dotyczą często nieruchomości. Obszary inwestowania mogą obejmować również dziedziny o wysokiej stopie zwrotu, jak choćby rozrywka czy wypoczynek, ale również inwestycje rolne. Grupy kapitałowe obecne są w projektach inwestycyjnych związanych z nowymi technologiami. Inwestycje w branży telewizyjnej (telewizji kablowej) czy branży komputerowej nie są rzadkością. Inwestycje grup kapitałowych obejmują również projekty w branży leasingowej. Grupa Kapitałowa Norblin to polski prywatny fundusz inwestycyjny, działający na rynku nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych.

Tagi: grupa kapitałowa, fundusz inwestycyjny, nieruchomości, inwestycje, giełda, spółki, holding, finanse, warszawa

Gdzie: Warszawa

Kategorie: 

Statystyki: Strona norblin.eu ma 5658075 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem na razie mało popularna. Do strony kieruje 13 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Grupa Norblin". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst kwztosnsya:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor