ForumGliwice.com

Miniaturka forumgliwice.com

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 5.0 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.forumgliwice.com (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: ForumGliwice.com - Forum Mieszkancow Powiatu Gliwickiego. Rozmowy na każdy temat. Galeria zdjęć miasta i nie tylko.

Tagi: forum, gliwice, galeria

Gdzie: Gliwice

Kategorie: 

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy NINA (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 28.06.2009 13:09 0 + -

    Bardzo lubię tańczyć,dlatego popieram organizowanie wieczorków tanecznych niezobowiązujących!POZDRAWIAM

  • wpis anonimowy nietancjor (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 20.06.2009 12:55 0 + -

    a dlaczego tylko dla tańczących? A może dla szachistów lub amatorów dyskusji.?.Najlepiej chyba by dotarła przez szeptaną propagandę?Ponieważ trochę starsi od tych po 50tce rzadko posługują się internetem to może zorganizować kursy obsługi komp. dla nich i wtedy byłoby łatwiej do nich dotrzeć. Puki co to poszukać wśród najbliższych takich aktywnych co to jeszcze potrafią dokonywać w swoim życiu zmian, to może oni na zasadzie piramidy rozpowszechnią taką inicjatywę.Inicjatywa godna wsparcia. Dać ludziskom zajęcie może przestaną bez istotnej przyczyny wysiadywać pod gabinetami lekarskimi,a zajmą się poprawą swojej psychiki. Zyczę powodzenia

  • wpis anonimowy Singiel (*.proxnet.pl) - 16.06.2009 23:50 0 + -

    Mamy zamiar organizować wieczorki taneczne w Gliwicach dla osób powyżej 50-tego roku życia.Chcemy zaprosić na nie wszystkie osoby samotne, lubiące potańczyć lub też chcące spotkać się z innymi ludźmi.Chciałabym abyście mogli wyrazić swoje zdanie na temat tej incjatywy, czy coś takiego jest potrzebne dla takich osób, ewentualnie jakbyście to rozreklamowali aby dotarła ta informacja do odbiorców.Możecie wyrażać swoje opinie na forum lub na maila , na którego możecie się ewentualnie zgłaszać do udziału w takowym wieczorku, mail:centrumrozwoju@wp.pl

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst xypxkxzsgf:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor