Moje konto
Miniaturka themi.pl

Kancelaria Prawna Themi - odszkodowania i obsługa prawna przedsiębiorstw
Doradztwo prawne

http://themi.pl   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Kancelaria Themi specjalizuje się w sprawach z zakresu obrotu gospodarczego świadcząc pomoc prawną dla przedsiębiorstw: dochodzenie roszczeń, sprawy gospodarcze, spory z bankami, prawo pracy, prawo nieruchomości, sprawy karne i karno-skarbowe. Themi świadczy kompleksowe usługi prawne dla zadłużonych firm min. upadłość, restrukturyzacja, likwidacja, egzekucja, US i ZUS. Kancelaria specjalizuje się także w dochodzeniu odszkodowań: odszkodowania za słupy, bezumowne korzystanie, błędy medyczne etc.

Lokalizacja: Kraków

Tagi: odszkodowania za słupyodszkodowaniaupadłośćprawo bankoweprawo spółekwindykacja

Oceń i skomentuj - Kancelaria Prawna Themi - odszkodowania i obsługa prawna przedsiębiorstw

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst nptxnknzrv:

 • Prawomocna wygrana z Paribas - umowa Fortis. Odsetki dostaliśmy za cały proces. Profesjonalnie, szybko, dobry kontakt. Polecamy.

  0 + -
 • Bardzo polecam! Profesjonalne podejście - dzisiaj ogłoszony wyrok frankowy i wygrana. Bardzo dziękujemy i gorąco polecamy. Świetna obsługa, bardzo dobry kontakt.

  0 + -
 • Prawomocny wyrok po 2 latach w Krakowi. Nieważność umowy kredytowej. Bank ma zwrócić wszystkie raty. Kancelaria godna polecenia.

  0 + -
 • mbank padł. Umowa nieważna, po rozliczeniu z bankiem saldo zniknęło, a bank dopłacił przeszło 50 tyś. Mecenas Michał bardzo kompetentny, rzeczowy i skuteczny. Polecam.

  0 + -
 • Po prawie 7 latach procesu mam prawomocny wyrok. Kredyt niewazny, PKO oddal wszystkie raty. Kancelaria godna polecenia.

  0 + -
 • Prawomocny wyrok przeciwko Paribas. Umowa Fortis. Umowa nieważna! Polecam.

  0 + -
 • wygrali mi sprawe ze getinem. Fakt trwalo to prawie 5 lat, ale wynik jest. Daje duzego plusa.

  0 + -
 • Wygrali mi proces z Raiffaisenem. Kredyt indeksowany do chf. Wyrok prawomocny. Nie muszę już niczego oddawać bankowi, mieszkanie zostaje ze mną. Tylko jeszcze sprawa o zwolnienie hipoteki i będzie pełny sukces:)

  0 + -
 • Mam wyrok unieważniający bte które wystawił bank kiedy wypowiedział mi kredyt. Sąd powiedział, że zapisy indeksacyjne są niedozwolone i są nieważne, a więc bank nie może prowadzić egzekucji w wysokości zapisanej na BTE. Komornik zawiesił postępowanie po tym jak złożyli pozew. Wyrok w pierwszej instancji. Bank Raiffaisen. Podobno z tym bankiem najczęściej wygrywają. Jak sąd utrzyma wyrok w drugiej to chyba umrę ze szczęścia:)

  0 + -
 • Witam, czy już ktoś wygrał sprawę o unieważnienie kredytu we frankach?

  0 + -
 • Wygrali moją sprawę z bankiem w pierwszej instancji. Teraz czekam na wynik apelacji. Generalnie polecam.

  0 + -
 • Solidna kancelaria. Wygrałam z nimi ubezpieczenie niskiego wkładu i zwrot pomostowego. Kredyt w złotych z 2006 r. 11 tysięcy łącznie i zwrot kosztów. Wyrok jest już prawomocny. Współpraca i wynagrodzenie bez niespodzianek. Mogę z czystym sumieniem ich polecić.

  0 + -
 • Prowadzą mi sprawę przeciw mbankowi w sprawie kredytu pseudowalutowego. Mają wiedzę i działają sprawnie. Sąd już zawiesił do zakończenia sprawy egzekucję i w końcu mogę odetchnąć trochę. Polecam.

  0 + -
 • Wygrali mi sprawę o gazociąg. Adwokaci konkretni, honorarium trochę wysokie ale za 3 lata postępowania to w sumie zrozumiałe. Cieszę się z wygranej i pieniędzy za gazociąg, ale muszę przyznać, że nie spodziewałem się wcześniej, że sądy w Polsce tak wolno orzekają.

  0 + -
 • Prowadzą mi sprawę o kredyt we frankach i jak na razie jestem zadowolony z profesjonalizmu, wiedzy i uczciwego podejścia. Zobaczymy czy wygramy.

  0 + -
 • Wygrali mi sprawę o odszkodowanie za wypadek samochodowy. Kwota niższa niż chcieliśmy ale i tak jesteśmy zadowoleni. Profesjonalnie i rzetelnie. Polecam.

  0 + -
 • Właśnie dostałem prawomocne orzeczenie w sprawie służebności. Dostałem mniej niż chciałem, sprawa trwała ponad 3 lata ale przynajmniej już się skończyła. Adwokaci Kancelarii z którymi miałem kontakt w porządku. Informowali o postępach, rzetelnie wytłumaczyli wszystko. Tylko strasznie długo trwała sprawa - ale to chyba nie ich wina. Generalnie polecam ale uprzedzam, że służebność przesyłu jest dla cierpliwych i zdeterminowanych.

  0 + -
 • Wydają się bardzo kompetentni i przyjaźni. Prowadzą mi sprawę o unieważnienie kredytu we frankach. Analizę umowy zrobili za darmo i odesłali mi maila na 10 stron z wypisanymi poszczególnymi paragrafami. Tak samo bezpłatnie obliczyli mi wysokość kwot które bank ma mi zapłacić. Wytłumaczyli o co chodzi w mojej sprawie, podali koszty w przypadku przegranej i ostrzegali żebym się zastanowiła bo chociaż mam według nich rację to zawsze jest ryzyko. Kontakt mailowy bez zarzutu co dla mnie jest ważne bo muszę pracować w Niemczech, żeby spłacić kredyt. Jak dla mnie to rewelacyjna kancelaria i mam nadzieję, że ich pomoc wystarczy by pokonać bank.

  0 + -
 • Wydają się rzetelni, mają widzę i działają dość szybko. Choć przyznam, że na wstępna analizę mojej sprawy i kontakt prawnika czekałem ponad tydzień za to potem powództwo wnieśli ekspresowo. Nie wiem czy wygram sprawę ale początki są obiecujące.

  0 + -
 • Uczciwi i rzetelni. Nie tylko dobrzy prawnicy ale również życzliwi ludzie. Polecam.

  0 + -
 • Prowadzą moje dwie sprawy i jestem jak na razie zadowolony (ponad rok współpracy). W pierwszej instancji wygrali mi sprawę o unieważnienie kredytu hipotecznego we frankach - czekam jeszcze na wynik apelacji więc nie wiem jak finalnie się skończy ale wygląda to dobrze. ja nie miałem większego problemu z kontaktem i spotkaniami. Polecam bo są rzetelni i dają telefonicznie bezpłatne porady: - dlatego im przy pierwszej sprawie zaufałem i jak na razie się nie zawiodłem.

  0 + -
 • od dwóch miesięcy całkowity brak kontaktu, Nikt nie odpisuje ba maile, nikt nie odbiera telefonu!

  0 + -
 • Mi wygrali sprawę z rurą gazową. Sąd zasądził mniej niż chciałem ale i tak cieszę się, że sprawa skończyła się w rok. U mnie gaz budowali 17 lat temu i podobno dlatego wszystko poszło tak szybko. Ja jestem generalnie zadowolony.

  0 + -
 • nie mam z nimi kontaktu od ponad miesiąca,nikt nie odbiera telefonu i nie odpisuje na maile.Nie wiem co się dzieje,początek był obiecujący

  0 + -
 • Jedną sprawę o słupy już mi wygrali. Teraz jedziemy z następnymi dla wszystkich moich działek. Wszystko trwało strasznie długo ale jest sukces.

  0 + -
 • Ja też dam plus. Mi prowadzili upadłość mojej spółki i kilkanaście postępowań gospodarczych. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu wygrzebałem się z problemów i mogę budować kolejne przedsiębiorstwo bez ryzyka zajęć komorniczych i innych przykrości.

  0 + -
 • Mi ich adwokat prowadził sprawę przeciwko szpitalowi, który doprowadził mnie do kalectwa i po roku wygrałam ponad 100 tysięcy. Nie wzięli żadnych pieniędzy do wygrania sprawy. Procent wzięli niemały, ale uważam, że uczciwy bo wszystkim się przez ponad rok zajmowali na swój koszt. Polecam ich pomoc bo to adwokaci godni zaufania.

  0 + -
 • Cieszę się, że są osoby które tą sprawę z nimi wygrali. Ja dopiero jestem na początku drogi (pozew dopiero mi złożyli) i jestem dobrej myśli.

  0 + -
 • Z mężem już z pół roku będzie jak sprawa w sądzie a końca nie widać. PGE nie chce płacić i to pomimo tego, że z sąsiadem już przegrali i mu wypłacili. Jestem jednak dobrej myśli a adwokaci z Themi wydają się bardzo profesjonalni. Zresztą sąsiadowi wygrali sprawę to mi chyba też wygrają. Pozdrawiam wszystkich walczących z bezprawiem zakładów energetycznych!

  0 + -
 • Mi też robią sprawę przeciw Enion. Pieniądze duże ale czy wygramy to zobaczę dopiero. Słyszałem o nich same dobre rzeczy to się zdecydowałem podpisać umowę. Kancelaria gdzie się spotkaliśmy duża w centrum Krakowa. Nie chcieli też tak jak wszyscy prawnicy pieniędzy z góry, a dopiero po wygranej i to mnie ostatecznie przekonało. Jak zarabiają na wygranych to znaczy, że sprawy wygrywają.

  0 + -

Firmy z tej samej kategorii Doradztwo prawne


Kancelaria Prawna Themi - odszkodowania i obsługa prawna przedsiębiorstw - podobne strony