Kancelaria Radcy Prawnego Paragraf - Kamila Pazur

Miniaturka paragraf-kancelaria.pl

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 4.6 (ocen: 23)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.paragraf-kancelaria.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Kancelaria Paragraf oferuje specjalistyczną pomoc prawną: porady prawne, opinie prawne, projekty umów, pisma urzędowe i procesowe oraz prowadzenie sporów przed sądami wszystkich instancji. Zapewnia wsparcie w rozwiązywaniu problemów prawnych życia codziennego, w tym w szczególności dotyczących rodziny, zdrowia, majątku i pracy. Także kompleksowa obsługa prawna polegająca m.in. na zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów związanych z bieżącym funkcjonowaniem firm.

Tagi: doradztwo prawne, obsługa prawna firm, kancelaria prawo pracy, prawo spadkowe, obsługa prawna, opinie prawne, pomoc prawna, porady prawne

Kategorie: 

Komentarze (6)

 • wpis anonimowy Natalia (*.215.126.175.static.gvt.net.br) - 24.07.2013 12:40 0 + -

  Witam, do Kancelarii Paragraf trafiłam z internetu poszukując dobrego prawnika do sprawy o odszkodowanie za błąd lekarski. Moja córeczka zaraz po urodzeniu w szpitalu została zarażona wirusowym zapaleniem wątroby typu B. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panią mecenas i z wyniku mojej sprawy. Cieszę się, że renoma Pani mecenas potwierdziła się też w moim przypadku. Polecam.

 • wpis anonimowy Krzysztof (*.180.154.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl) - 13.08.2012 10:21 0 + -

  Jestem członkiem małej wspólnoty mieszkaniowej. Nasza kamienica wymagała pilnego remontu, jednak jeden z sąsiadów nie chciał się zgodzić na dodatkowe koszty. Pani Mecenas Pazur przeprowadziła nas bardzo sprawnie przez wszystkie niezbędne formalności w sądzie i remont się odbył, a sąsiad musiał się dołożyć. Wszystkim poszukującym prawnika polecam zatem Kancelarię PARAGRAF prowadzoną przez radcę Kamilę Pazur.

 • wpis anonimowy MagdaW (*.play-internet.pl) - 05.06.2012 22:53 0 + -

  Witam, polecam Kancelarię Paragraf z Gdańska. Pani Mecenas Kamila Pazur okazała się bardzo skutecznym prawnikiem w mojej sprawie. Odzyskałam należne mojej firmie pieniądze za niepokryte faktury, pomimo iż dłużnik od dłuższego czasu uchylał się od zapłaty i mocno utrudniał postępowanie.

 • wpis anonimowy Marcin (*.play-internet.pl) - 30.05.2012 22:19 0 + -

  Jeśli szukacie prawnika w Gdańsku i nie macie pojęcia gdzie się udać, to polecam Radcę Prawnego Kamilę Pazur. Pani Kamila prowadzi własną kancelarię w Gdańsku przy ulicy Kartuskiej. Pani mecenas bardzo skutecznie rozwiązała mój spór z pracodawcą, w efekcie czego otrzymałem odszkodowanie z tytułu bezprawnego rozwiązania stosunku pracy przez mojego pracodawcę :)

 • wpis anonimowy Paweł (*.dynamic.gprs.plus.pl) - 16.05.2012 11:34 0 + -

  Do Kancelarii Paragraf Pani Mecenas Pazur trafiłem ze strony internetowej, kiedy szukałem pomocy w sprawie zachowku. Później wróciłem do Pani Mecenas ze sprawą sporu z pracodawcą, który nie zgadzał się na wypłatę ekwiwalentu za urlop. Oba tematy zostały załatwione dla mnie pozytywnie, dlatego też nie wahałem się polecić Pani Mecenas mojej rodzinie w sprawach majątkowych. Wszystkie sprawy, które trafiły do Kancelarii Paragraf załatwione zostały na naszą korzyść, a wynagrodzenie Pani Mecenas mieściło się w granicach rozsądku. Polecam.

 • wpis anonimowy Anna (*.play-internet.pl) - 15.05.2012 21:21 0 + -

  Witam, polecam kancelarię Paragraf w Gdańsku Pani Mecenas Pazur. Do Pani Kamili trafiłam z powodu problemów z podziałem majątku po rozwodzie. Pani Mecenas rzetelnie doradziła mi najlepszą formę rozliczeń z byłym mężem i skutecznie doprowadziła do zawarcia między nami ugody, dzięki czemu zaoszczędziliśmy wiele czasu i pewnie pieniędzy. Kancelaria kompleksowo zajęła się tematem informując nas także o skutkach podatkowych podziału. Kancelarię poleciła mi koleżanka i ja też szczerze mogę polecić tą Kancelarię innym.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst qdteznwyln:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor