Moje konto
Miniaturka bursztynowygryf.pl

Bursztynowy Gryf - hodowla kotów brytyjskich
Koty brytyjskie

http://www.bursztynowygryf.pl   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Łódzka hodowla kotów brytyjskich Bursztynowy Gryf. Kotki, kocury i kocięta po utytułowanych rodzicach z importu. Galeria zdjęć, opis rasy.

Kategorie:

Lokalizacja: Łódź

Tagi: kotybrytaniahodowla kotów brytyjskichkrótkowłose

Oceń i skomentuj - Bursztynowy Gryf - hodowla kotów brytyjskich

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst nskexhfqze:

  • Można zarządać badania FIP za dodatkowe pieniądze, inna kwestia jest taka, że hodowca sam na własną rękę powinien zrobić badania czy hodowla jest wolna od chorób. Z tego co wiem to marina, nie Tobie pierwszej i ostatniej padł kot z tej hodowli. Ponad to ''hodowca'' ten kastruje koty, które mu się nudzą i nie płaci osobom od których kupuje koty i jak do tej pory nikt o tym nie wiedział...

    0 + -
  • Ja kupiłem kocurka z innej łódzkiej hodowli i też po skończeniu 6-ciu miesięcy padł mi na FIP-a. Coś z tymi łodzkimi hodowlami jest nie tak !

    0 + -
  • Kupiłam z tej hodowli kociaka, który okazał się chory na nieuleczalnego wirusa FIP. Mój kociak odszedł mając zaledwie 18 tygodni. Takich przypadków, jak się okazało, było przynajmniej kilka przede mną. Smutne, że Ci ludzie świadomie skazują na cierpienie biedne zwierzęta.

    0 + -

Firmy z tej samej kategorii Koty brytyjskie


Bursztynowy Gryf - hodowla kotów brytyjskich - podobne strony

Inni użytkownicy odwiedzili również