Wspieram-Biznes.eu

Miniaturka wspieram-biznes.eu

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 4.9 (ocen: 55)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://wspieram-biznes.eu (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Portal Wspieram-Biznes dedykowany jest wszystkim, którzy interesują się biznesem, marketingiem, zarządzaniem, finansami, planują założyć własną działalność gospodarczą, jak również osób, które szukają rzetelnej informacji. Portal proponuje aktywny udział przy wspólnym tworzeniu forum, bazy artykułów informacyjnych, katalogu stron, katalogu firm, blogów, serwisów tematycznych oraz prezentacji własnych doświadczeń w biznesie.

Tagi: portal biznesowy, biznes, wizytówki firm, serwisy tematyczne, działalność gospodarcza

Kategorie: 

Statystyki: Strona wspieram-biznes.eu ma 1369230 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 26456 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasto, z którego witryna notuje najwięcej wejść to Kraków (38.3%). Do strony kieruje 14 odnośników.

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy Łukasz Kasza (*.wi.net.pl) - 16.08.2011 21:16 +1 + -

    Portal Wspieram-Biznes pozytywnie zaskoczył mnie bogactwem swojej treści i profesjonalnym designem. Na uwagę zasługuje wartościowy katalog firm oraz częste aktualizacje. Należy szczerze pogratulować Szanownemu Autorowi umiejętności prowadzenia tak ambitnego projektu internetowego.

  • alex51 1 alex51 - 16.08.2011 12:22 +1 + -

    Miałem kilkakrotnie przyjemność korzystania z portalu wspieram-biznes.eu. Cenię sobie niezwykle przejrzysty i usystematyzowany sposób przedstawiania wszelkich dostępnych materiałów. Myślę, że doskonale skomponowana grafika również ma pozytywny wpływ na ułatwienie w komunikacji po wszystkich "zakamarkach" serwisu i zachęca do odwiedzin. Pozdrawiam gospodarza, gratulując mu pomysłu i wytrwałości w prowadzeniu swojego projektu.

  • benh 1 benh - 16.08.2011 10:21 +1 + -

    Cenię ten portal za różnorodność informacji gospodarczych, które tam się pojawiają. W jednym miejscu można znaleźć artykuły dotyczące konkretnych przedsięwzięć i trendów przedsiębiorstw z różnych branż. Dodatkowym atutem jest dostęp do uporządkowanych katalogów firmy i przejrzysta nawigacja.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst dootbccnsx:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2019 Gwiazdor