Kancelaria Prawa Kanonicznego Iustitia

Miniaturka kancelaria-iustitia.com

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 2.5 (ocen: 2)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.kancelaria-iustitia.com (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Kancelaria prawa kanonicznego świadczy usługi związane z procesami o stwierdzenie nieważności małżeństwa, które potocznie określane są jako rozwód kościelny lub unieważnienie małżeństwa. Założyciel Kancelarii adwokat kościelny Tomasz Świderski zdobywał doświadczenie pracując przez ponad pięć lat w Sądzie Biskupim na stanowisku Notariusza sądu. Miał w ten sposób możliwość uczestniczenia w procesach kościelnych od strony sądu i uzyskał praktykę rzadko spotykaną wśród adwokatów kościelnych.

Tagi: rozwód kościelny, unieważnienie małżeństwa, adwokat kościelny, skarga powodowa, prawo kanoniczne, kancelaria prawa kanonicznego

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Zadowolona (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 03.08.2011 10:00 0 + -

    Przegrałam sprawę w pierwszej instancji i przy apelacji skorzystałam z pomocy tej kancelarii - w sądzie przyznano, że apelacja napisana na wysokim poziomie. Polecam.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst klhcpsxzxg:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2021 Gwiazdor