Osowa24.pl

Miniaturka osowa24.pl

Ocena Gwiazdora 2 strona wyróżniająca się

Ocena użytkowników 2.8 (ocen: 4)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.osowa24.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Osowa24.pl to pierwszy portal sąsiedzki mieszkańców Osowej. Osowa24.pl rozpoczął swoją działalność w maju 2010 roku. Głównym celem portalu jest informowanie mieszkańców o wszystkich istotnych sprawach związanych z miejscem, w którym mieszkają. W serwisie można poznać opinie, uwagi, nastroje lokalnej społeczności. Użytkownicy mogą zamieszczać komentarze, wypowiadać się na forum sąsiedzkim, publikować ogłoszenia oraz zdjęcia. W portalu znajduje się również katalog firm.

Kategorie: 

Komentarze (2)

  • wpis anonimowy Zygzak (*.dynamic.chello.pl) - 04.01.2012 22:00 0 + -

    Jak to pierwszy?? To kłamstwo. Duzo starszym portalem jest osowa.com, która dośc dobrze funkcjonuje na osiedlu. Nowy portal tylko rozbił społeczność internautów lokalnych na dwie grupy - każda czyta inny portal i na innym komentuje. To bardzo źle. Pomijam zżynanie z osowa.com

  • wpis anonimowy Adecco (*.static.maxnet.net.pl) - 02.10.2010 00:46 0 + -

    Wreszcie fajna strona z ciekawymi newsami i super designem w Osowej. Zupełnie inna niż archaiczna strona ... osowa.com

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ktwabdfxqz:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor