Słupska Akademia Szachowa

Miniaturka chessnet.pl

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 3.0 (ocen: 4)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.chessnet.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Strona Słupskiej Akademii Szachowej. Zawiera ofertę szkoleniową skierowaną do dzieci i młodzieży ze Słupska i okolicy. Strona patronuje wielu turniejom szachowym rozgrywanym w województwie pomorskim. Za darmo można na niej zapoznać się z materiałami do samodzielnej nauki gry w szachy, rozwiązać kilkadziesiąt zadań tematycznych, poczytać o bieżących wydarzeniach szachowych, wyrazić swoją opinię na forum oraz zasięgnąć rady doświadczonego instruktora szachowego.

Tagi: szachy, nauka gry w szachy

Gdzie: Słupsk

Kategorie: 

Komentarze (3)

  • wpis anonimowy Hubert (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 01.07.2010 22:35 0 + -

    Autor strony jest moim starym znajomym i jestem pod wrażeniem jego publikacji o końcówkach. Lepiej się to czyta niż podręczniki szachowe. Zachęcam gorąco do odwiedzania.

  • efcio39 2 efcio39 - 17.05.2010 18:51 0 + -

    Na forum szachowym odnalazłem sporo życzliwych ludzi, którzy pomogli mi podnieść mój szachowy poziom. Naprawdę polecam. Grafiką może strona nie zachwyca, ale jest prowadzona przez pasjonatów gry w szachy.

  • wpis anonimowy MAcieK (*.neoplus.adsl.tpnet.pl) - 16.05.2010 19:50 0 + -

    Strona bardzo dynamicznie się rozwija. Autor co miesiąc publikuje nowe artykuły teoretyczne. Szkoda, że mieszkam daleko od Słupska, pewnie bym przyszedł na zajęcia.

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst ksyejoyjkb:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor