Delta

Miniaturka delta.oborniki.info

Ocena Gwiazdora 1 dobra strona

Ocena użytkowników 2.3 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.delta.oborniki.info (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Firma Delta z siedzibą w Obornikach posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży artykułów technicznych, narzędzi i elektronarzędzi o różnym przeznaczeniu. Można je podzielić na trzy odrębne grupy produktów: artykuły ścierne, urządzenia do prac leśnych i ogrodowych, wyroby śrubowe. Oferta handlowa firmy Delta obejmuje około 2,5 tyś. produktów pochodzących z renomowanych fabryk.

Tagi: narzędzia ścierne, materiały ścierne

Kategorie: 

Statystyki: Strona delta.oborniki.info ma 1520341 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 14988 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Zielona Góra (21%), Poznań (19%), Leszno (12.4%). Do strony kieruje mało, bo tylko 5 odnośników.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "Delta". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst adzpjvqglv:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor