Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej

Miniaturka imgw.pl

Ocena Gwiazdora 4 wyjątkowo wartościowa strona

Ocena użytkowników 3.3 (ocen: 3)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.imgw.pl (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: Aktualna sytuacja hydrologiczna i meteorologiczna, prognozy, ostrzeżenia. Badania naukowe, publikacje. Ekspertyzy, oferta handlowa, prognoza pogody.

Tagi: pogoda, prognoza pogody, badania naukowe, ciśnienie, deszcz, gospodarka wodna, hydrologia, inżynieria wodna, klimat, mapa

Kategorie: 

Komentarze (1)

  • wpis anonimowy Bezpieczeństwo meteorologiczne (*.play-internet.pl) - 27.05.2010 13:38 0 + -

    Pragnę poinformować o pewnych niepokojących i dziwnych zjawiskach pogodowych, które zauważyłam jakiś czas temu. A mianowicie nie pamiętam dokładnie czy to było rok temu czy dwa lata temu ale zdarzyło się coś niespotykanego w moim dośc długim zyciu ponad 50 letnim. A mianowicie nagle usłyszałam wystrzał po czym jakby na rozkaz zaczął padać deszcz, taki dziwny rzadki dużymi kroplami. To nie była burza to był wyraźny strzał. W internecie kilka dni temu przeczytałam że rosjanie od kilku dziesięciu lat znają metodą która powoduje deszcz przez rozpylenie jodku srebra. Wczoraj i przedwczoraj znów ktoś strzelał w moim mieście,Police było ładne niebo z białymi obłokami. Po tym wystrzale nagle się zachmurzyło całe niebo ale jeszcze nie padało. Gdy na drugi dzień czyli wczoraj 26.05.2010r ok 19.00 znów ktoś strzelił niebo znów się zachmurzyło na całej powierzchni i dzisiaj pada deszcz. Zaczynam podejrzewać czy te powodzie nie są reżyserowane. Deszcz jest wywoływany sztucznie chyba tym jodkiem srebra i będzie gotowa przyczyna powodzi teraz w zachodniopomorskim.Nie wiem gdzie to zgłosić żeby mnie nie wysmiano. Ale jestem zaniepokojona, bo doszłam do wniosku że jest to bardzo niebezpieczne. Kto to robi. Kto to ma zbadać. Do czego to doszło, ze można nawet natura manipulować.Ludzie ludziom zgotowali tem los ktoś tak kiedyś mądry powiedział i jest to prawda. Proszę do mnie napisać na h853@gazeta.pl. Gdzie to powinnam zgłosić a może Państwo to uczynią.Pozdrawiam Lena

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst rwdwlaixiq:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2022 Gwiazdor