Moje konto
Miniaturka folklor.biz

Folklor czyli prawie dla każdego coś
Kultura i Sztuka

http://www.folklor.biz   Aktywuj link do strony

Ocena Gwiazdora

Ocena użytkowników

zgłoś błąd

Rys historyczny kultury ludowej na Pomorzu i Pomorzu Zachodnim. Charakterystyka strojów, języka, obrzędowości i zwyczajów. Zagadki ludowe, humor i coś o zdrowiu. Budowle i obiekty przyrodnicze okolic Nowogardu. Turystyka rowerowa. Linki do przydatnych i ciekawych stron.

Kategorie:

Lokalizacja: Nowogard

Tagi: awans zawodowybudowlefolklorhistoriahumorpomorskakomputerykulturalinkiludowe

Statystyki: Strona folklor.biz ma 316849 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem popularna. W Polsce jest to 4404 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (95% odwiedzin). Miasta, z których witryna notuje najwięcej wejść to Warszawa (13.3%), Laziska Gorne (4.6%), Będzin (4.2%), Łódź (3.7%), Kraków (3.6%). Do strony kieruje mało, bo tylko 7 odnośników.

Czas ładowania strony: 1.9s (przeciętnie).

Oceń i skomentuj - Folklor czyli prawie dla każdego coś

Twoja ocena: kliknij, aby ocenić

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Przepisz wspak tekst cywryjhjfy:

 • Stronka jakich mało!:-)

  0 + -
 • Ta stronka jest super. Wszystko co chciałem się dowiedzieć tu znalazłem. Zarówno o zdrowiu, jak i o kulturze ludowej. Też humor na poziomie i technika przemijająca jak i linki do spraw nowoczesnych. Godna polecenia wszystkim. Polecam.

  0 + -
 • Super zawartość. Prawie wszystko znalazłem z wyjątkiem czegoś o samochodach, ale w technice jak grzebnąłem to i o tym się doszukałem.

  0 + -
 • Jestem tu pierwszy raz i nie rozczarowałam się. Ciekawe porady i linki do dobrych miejsc oraz informacje o kapelach. Ale nie tylko, bo tu jest prawdziwy folklor - wszystko o tym co nie może zaginąć.

  0 + -
 • Fajna i łatwa do korzystania. Dużo jest ciekawych porad i linków przydatnych każdemu! Ta strona to strzał w 10. dla wszystkich wiekowo ludzi.

  0 + -

Firmy z tej samej kategorii Kultura i Sztuka


Folklor czyli prawie dla każdego coś - podobne strony

Inni użytkownicy odwiedzili również