ATF Consulting

Miniaturka atfconsulting.eu

Ocena Gwiazdora 3 bardzo dobra strona

Ocena użytkowników 0.0 (ocen: 0)

Twoja ocena: 1 2 3 4 5 kliknij, aby ocenić

dodaj do ulubionych

Adres: http://www.atfconsulting.eu (strona nie działa? zgłoś awarię)

Opis: ATF Consulting świadczy szeroki zakres usług komercyjnych z zakresu doradztwa finansowego, strategicznego oraz wizerunkowego. biznesplan, analiza fundamentalna, analiza techniczna i wycena spółek. W zakres usług wchodzi zarówno sporządzanie biznesplanów oraz ich analiza i weryfikacja, jak również sporządzanie wycen i analiz biznesowych, a także wsparcie w zakresie całego procesu due diligence oraz w innych aspektach związanych z realizacją przedsięwzięć biznesowych.

Tagi: biznes plany, tworzenie biznesplanów, wycena spółek, analiza fundamentalna, analiza techniczna, strategie inwestycyjne

Kategorie: 

Statystyki: Strona atfconsulting.eu ma 1710637 miejsce w globalnym rankingu Alexa, jest zatem umiarkowanie popularna. W Polsce jest to 33159 witryna pod względem popularności. Strona jest odwiedzana głównie przez użytkowników z Polski (100% odwiedzin). Do strony kierują 82 odnośniki.

Komentarze (0)

Nikt jeszcze nie skomentował strony "ATF Consulting". Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz

Jeżeli masz u nas konto - zaloguj się, jeżeli nie masz - zarejestruj się. W ostateczności możesz dodać komentarz anonimowo, bez logowania.

Aby przesłać formularz, musisz mieć włączony w przeglądarce Javascript. Jeżeli nie masz przepisz wspak tekst avhkwjrzjj:

Autor:
Treść:

Copyright © 2004-2020 Gwiazdor